X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Masz zespół? Wypromuj go sam

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2011 15:46
Studenci zarządzania z Warszawy z myślą o młodych kapelach przygotowali program "MyEnterprise: The Band". Chcą uczyć młodych muzyków, jak wyjść z podziemia i zarabiać na muzyce.
Audio

Grają w garażach i szopach. Nierzadko bardzo dobrze, oryginalnie i dojrzale. Amatorskie kapele miewają ogromny potencjał – niemal każda gwiazda rocka zaczynała w ten sposób. Jak jednak z garażu przeskoczyć na muzyczne salony? O „MyEnterprise: The Band” – przedsięwzięciu edukacyjnym adresowanym do młodych muzyków gotowych przekuć pasję w biznes, mówili w Czwórce Anna Kolm i Tomasz Sachanowicz z Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Pomysł programu „MyEnterprise: The Band” zrodził się w głowie Anny Kolm cztery lata temu. – Moi znajomi byli członkami zespołu i chcieli się rozwijać, trafić pod skrzydła wytwórni fotograficznej – wspomina. Świeżo upieczona studentka zarządzania zdała sobie sprawę, że młodym muzykom brakuje wiedzy na temat funkcjonowania branży muzycznej. Tymczasem – gdyby poznali mechanizmy rządzące rynkiem – mogliby sami promować swoją twórczość i skutecznie zabiegać o względy wytwórni, krytyków i słuchaczy.

Początkowo miał powstać jedynie rodzaj poradnika dla młodych zespołów. Ostatecznie zdecydowano się na formę warsztatów zakończonych koncertem. – W tym roku mamy cykl dziesięciu warsztatów i konkurs muzyczny zwieńczony dwoma koncertami – tłumaczy Anna Kolm.

Tegoroczna edycja programu „MyEnterprise: The Band” rusza 17 lutego. Tego dnia odbędą się pierwsze warsztaty i rozpoczną się zapisy do części konkursowej. Warsztaty będą poświęcone między innymi ochronie praw autorskich – organizatorzy przewidzieli spotkanie z przedstawicielem Stowarzyszenia Autorów ZAiKS. Uczestnicy warsztatów zostaną też wtajemniczeni w arkana marketingu muzycznego – dowiedzą się, jak zainteresować swoją kapelą dziennikarzy i przedstawicieli wytwórni, jak przygotować się do występu w radiu.

Więcej o programie MyEnterprise: The Band i młodych zespołach w rozmowie Justyny Dżbik z jej gośćmi. Dźwięk znajdziesz w ramce po prawej stronie.

ŁSz

Zobacz więcej na temat: Justyna Dżbik Warszawa
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sukces według menedżera

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2010 18:55
Trwają Mistrzostwa Polski Kadry Menedżerskiej. O umiejętnościach i aspiracjach polskich menedżerów mówiła w Czwórce Monika Masztakowska z Diners Club.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rahim w Czwórce: W podziemiu nie brak talentów

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2010 18:06
- Selekcja remiksów na album "Amplifikacja" była bardzo ostra - przyznaje legenda hip-hopu na antenie Czwórki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pilot, czytaj: zamożny uparciuch

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2011 11:09
Najpierw trzeba zainwestować w naukę, a potem pogodzić się z życiem na walizkach. O blaskach i nielicznych cieniach zawodu pilota liniowego mówił w Czwórce kapitan Andrzej Kuler.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowy Jork według Miki Urbaniak

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2011 17:31
Miasto jest magiczne, a z punktu widzenia artysty bardzo inspirujące – mówi artystka, której nowa płyta właśnie powstaje i ma się ukazać jesienią.
rozwiń zwiń

Czytaj także

DJ Friction vs Camo & Krooked – “Stand Up”

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2011 18:14
"Stand Up” to jeden z najciekawszych utworów d'n'b ostatnich miesięcy.
rozwiń zwiń