Nie przegap szansy na stypendium

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2012 14:00
Większość okazji przechodzi nam koło nosa, bo nie uświadamiamy sobie nawet ich istnienia. By temu zaradzić serwis mojestypendium.pl na bieżąco zbiera wszystkie pojawiające się oferty wsparcia, nie tylko z Polski, ale też z zagranicy.
Audio
  • Małgorzata Stradomska - Kalinka o serwisie mojestypendiumpl

- Młodzi ludzie szukają informacji o stypendiach na uczelniach i w szkołach, ale nie zdają sobie sprawy z oferty, które mają dla nich okoliczne organizacje pozarządowe, czy samorządowe – mówiła w Czwórce Małgorzata Stradomska-Kalinka.

Serwis moje stypendium.pl wychodzi naprzeciw tym problemom i w jednym miejscu zbiera wszystkie stypendialne ogłoszenia, do jakich udaje się dotrzeć jego redaktorom. Coś dla siebie znajdą tam nie tylko utalentowani sportowcy, artyści i naukowcy. Wśród ofert ostatnio pojawiła się na przykład propozycja wsparcia dla bibliotekarek.

– Wnuczka bibliotekarki, żeby uczcić pamięć o swojej babci, powołała do życia fundusz wieczysty i przyznaje stypendia dla bibliotekarek z malutkich bibliotek gminnych, żeby wesprzeć ich rozwój osobisty – opowiadał gość audycji "4 do 4".

Serwis istnieje od sześciu lat i w ciągu tego czasu przez jego "łamy” przewinęło się 19,5 tysięcy ogłoszeń stypendialnych, na łączną kwotę ponad 180 milionów złotych. Więcej na ten temat w nagraniu audycji.

bch

Czytaj także

Barwy kampanii społecznej

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2012 11:00
Kampanie społeczne powinny zmuszać do myślenia, niekoniecznie zaś muszą szokować i słono kosztować. Jak samemu przygotować taką akcję radzą fachowcy z Creative Studio.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zamiast CV konfrontacja z kibolem

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2012 15:23
Chcesz być sprzedawcą, wywiadowcą albo neurochirurgiem? Szykuj się na "stresujący wywiad". Oblewanie wodą, podcinanie krzesła czy konfrontacja z chuliganem jako nowe standardy rozmowy kwalifikacyjnej
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Ten nowy" w nowej sytuacji

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2012 16:20
Pierwszy raz na studiach, w liceum, gimnazjum? Debiutujesz w nowym otoczeniu, nowej roli i nie wiesz jak się zachować? Zapewne zastanawiasz się, jak uniknąć stresu, jak się nie dać sprowokować i nie zostać ośmieszonym albo odtrąconym.
rozwiń zwiń