X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Chcesz mieć własny bisnes? Dostaniesz na to pieniądze

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2013 16:19
60 tys. zł zastrzyku gotówki w formie pożyczki na własny biznes - to podstawowe założenie programu "Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie".
Audio
  • Program "Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie" pomoże ci rozkręcić własną firmę? (4 do 4/Czwórka)
Chcesz mieć własny bisnes? Dostaniesz na to pieniądze
Foto: Glow Images/East News

Dobry pomysł to nie wszystko. By założyć własną firmę i utrzymać ją na rynku, trzeba mieć realistyczny plan i fundusze. Niebawem wystartuje program "Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie, który ma umożliwić młodym przedsiębiorcom spełnienie ostatniego z tych warunków.

 Przedstawiciele Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej oraz Banku Gospodarstwa krajowego podpisali już umowę na wdrożenie rządowej inicjatywy zakładającej pożyczki na zakładanie firm.

– Ta oferta ma być dostępna na terenie całego kraju od przyszłego roku – mówi Marek Szczepański z Banku Gospodarstwa Krajowego. – Na razie jednak pilotaż dotyczy trzech województw: mazowieckiego, świętokrzyskiego i małopolskiego.

O pożyczkę będą mogły ubiegać się trzy grupy osób: absolwenci szkół wyższych w okresie do 48 miesięcy od zakończenia edukacji, bezrobotni bez limitu wieku i studenci ostatnich lat studiów. – Chodzi o to, by dać szansę na rozpoczęcie działalności gospodarczej, zanim dana osoba ukończy studia i będzie musiała zarejestrować się w urzędzie pracy – mówi Szczepański.

Program przewiduje udzielanie niskooprocentowanych pożyczek, na które przygotowano pulę 21,5 mln zł. Rozpatrywaniem wniosków i przyznanie środków będą się zajmować instytucje pośredniczące wybrane przez Bank Gospodarstwa Krajowego.

(kd)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Niechciane "dzieci" kolei idą na sprzedaż

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2013 15:10
W Polsce mamy 2,5 tysiąca dworców kolejowych, z czego działa zaledwie 900. PKP postanowiło więc pozbyć się niechcianych "dzieci" i najbardziej zniszczone obiekty sprzedać albo nieodpłatnie przekazać samorządom.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pracodawca sprawdzi twoją historię kredytową?

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2013 16:12
Trwają prace nad wprowadzeniem możliwości udostępniania tego typu informacji przez odpowiednie instytucje.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Coraz więcej Polaków w "podklasie społecznej"?

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2013 13:00
Bieda, bezrobocie, społeczna izolacja: już 10 proc. Polaków zasiliło szeregi tzw. podklasy. Ta grupa będzie rosnąć?
rozwiń zwiń