Bueno Bros: bracia stworzeni dla muzyki

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2012 10:00
W czwartkowym "DJ Paśmie" gościem był Michał Trzciński, czyli połowa duetu Bueno Bros.
Audio

Duet Bueno Bros, tworzą dwaj bracia: Michał, DJ radiowy i Marcin, producent muzyczny. Sami o sobie piszą, że zostali "stworzeni do muzyki, tworzący muzykę i muzycznie oddani różnym formom tworzenia. Od lat niezmiennie. Zmienność wykazywały płynnie tylko radiostacje, inspiracje i digitalizacje".

W 2009 Bueno Bros rozpoczęli kooperację z zespołem Hey. Jej owocem był dwupłytowy album "RE-MURPED" z ich udziałem.

Na imponującej propozycji zarówno dla fanów Heya jak i miłośników muzyki elektronicznej i klubowej, znalazlo się 5 utworow znanych z krążka "Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!" zremixowanych przez Bueno Bros, obok propozycji artystow takich jak Smolik, Plastic, Papilot czy Agim.

Michał, który zagościł w Czwórce, wrócił niedawno, po 7 latach, do kraju z Londynu. – Powiem kontrowersyjnie, że po tylu latach Londyn stał się już nudny – opowiada w Czwórce muzyk. – Bo jest nudny. 
Choć płyty wydają na razie tylko w Polsce ich pomysł na siebie można określić w skrócie: "going forward". Ich priorytetem jest póki co - podbicie kraju nad Wisłą. - To po prostu tak wychodzi - opowiada Michał. Jesteśmy stąd, tu zaczynaliśmy pracę. Poza tym, tu jest nam łatwiej.

/

Niebawem Bracia Bueno zagrają na festiwalu  " Tatarak" w Ostrowie Wielkopolskim. Czwórka objęła patronat nad tą imprezą.

Bueno Bros będzie można także usłyszeć na tegorocznym Audioriver .

Dowiedz się m.in. czym zajmują się bracia poza tworzeniem muzyki, jakich mają idoli i do czego mają talent. Posłuchaj nagrań ze studia - Bueno Bros w czwórkowym " DJ Paśmie ".

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Przedsmak Audioriver w "DJ Paśmie". Posłuchaj Live Actu!

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2012 06:00
W Czwórkowym "DJ Paśmie" wyemitowaliśmy ekskluzywny live act Etheric Double, czyli jednej z gwiazd tegorocznej edycji festiwalu Audioriver.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Młody Bob Marley zagra na Piaskach

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2012 11:11
Już po raz 12. nad zalewem Piaski Szczygliczka, nieopodal Ostrowa Wielkopolskiego odbędzie się festiwal nazywany "najbardziej rodzinnym festiwalem reggae w Polsce". O jego atrakcjach opowiadał organizator, Jarek Wardawy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Trwa akcja usuwania zwierząt z naszej planety"

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2012 11:30
Dzień po premierze solowej płyty wokalisty System of a Down, "Harakiri", Serj Tankian opowiedział o niej w Czwórce. Okazuje się, że jedną z inspiracji albumu były masowe zgony zwierząt.
rozwiń zwiń