Leszek Stanek: adopcja psa to odpowiedzialność

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2016 15:00
- Warto wiedzieć, że przyjeżdżając do schroniska i wyprowadzając psa na spacer dostajemy zwierzę socjalizowane - mówi Leszek Stanek. - Spokojnie na taki spacer możemy przyjechać z dziećmi - dodaje.
Audio
  • Leszek Stanek opowiada o adopcji psów i Piesku Vaderze (Pasjonauci/Czwórka)
Leszek Stanek w Fundacji Azylu pod Psim Aniołem
Leszek Stanek w Fundacji Azylu pod Psim AniołemFoto: Czwórka

Leszek Stanek ma wiele talentów i zainteresowań. Tańczył, był aktorem, karmił ludzi w swojej restauracji. Poza podróżami kocha też zwierzęta. Leszek przekona Was do przygarniania psiaków ze schroniska.
- Zamiast włóczyć się po supermarketach  w weekendy, warto wybrać się do schroniska i wyprowadzić kilka psów na spacer - mówi gość Beaty Kwiatkowskiej, opiekun pieska Vadera.

Leszek Stanek podkreśla, że to wspaniała propozycja, dla tych, którzy jeszcze nie zdecydowali się na adopcję psa, lub nie mogą mieć w domu takiego kompana. W Czwórce opowiada też jak trafił do niego piesek Vader i czemu, gdy każdorazowo opuszcza schronisko wychodzi z bólem serca. Nasz gość zdradza też szczegóły akcji "Dobrani kompani".

***

Tytuł audycji: "Pasjonauci"

Prowadzi: Beata Kwiatkowska

Gość: Leszek Stanek

Data audycji: 22.10.2016

Godzina audycji: 11.46

pj/jsz

Czytaj także

Nowy dom dla psa. "Daj mu czas na oswojenie"

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2016 15:00
Schronisko dla psa to wielki dramat, ale czasami nieprzytulny kojec staje się jego jedynym domem. Dlatego, choć trudno nam to pojąć, adopcja może być dla niego początkowo kolejnym bolesnym doświadczeniem.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Spacer z psem - Czwórkowy pomysł na sobotę

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2016 12:49
W Fundacji Azylu pod Psim Aniołem Czwórkowi dziennikarze, reporterzy i słuchacze zajmują się czworonożnymi podopiecznymi. Karmią, bawią się i zabierają psy na spacer.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Pascal Brodnicki: przy adopcji patrzę psom w oczy

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2016 14:06
- Bardzo gorąco polecam byśmy nie kupowali psów, tylko adoptowali je ze schroniska - mówi Pascal Brodnicki, kucharz, miłośnik psów. - Bardzo się cieszę, że Lola od 2 tygodni jest z nami, to aktualnie nasz trzeci adoptowany pies - dodaje.
rozwiń zwiń