Magik Y: esencją magii jest pielęgnowanie tajemnicy

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2017 12:20
- Jestem jak Shrek, transformuję się i znikam jak Yeti. Uprawiam magię. Także w życiu prywatnym - opowiada Magik Y i czaruje. Nie tylko Beatę Kwiatkowską...
Audio
  • Magik Y o sztuce iluzji, technikach magicznych i swoim one man show (Pasjonauci/Czwórka)

Magik Y przyznaje, że w jego fachu liczy się to, by wzbudzić ciekawość widza. I nie przestaje tego robić także w trakcie audycji. - Za pomocą różnych technik: sztuki iluzji i mentalizmu tworzę magię w umyśle widza. Niezależnie od tego, czy to, co robię jest prawdziwe, czy nie w głowie powstaje złudzenie, że to wszystko dzieje się naprawdę - wyjaśnia iluzjonista.

Magik Y Czuję się dumny ze spektaklu teatralnego, który stworzyłem. Można powiedzieć, że to jeden duży efekt. Bardziej w stylu niż Derrena Browna niż Davida Coperfielda

Po co gość Czwórki wzniecił ogień w studiu, gdzie podział się zegarek prowadzącej program i czy można magię przełożyć na język radia? O tym m.in. mówimy w audycji.


Magik Y czaruje w studiu Czwórki Magik Y czaruje w studiu Czwórki

***

Tytuł audycji: Pasjonauci

Prowadzi: Beata Kwiatkowska

Gość: Magik Y

Data audycji: 31.12.2016

Godzina audycji: 11.15

kul/pg/gs

Czytaj także

Seriale kryminalne. Na czym polega "efekt CSI"?

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2016 14:10
- Seriale kryminalne z jednej strony wpływają na wzrost zaufania do policji, z drugiej... szkolą przestępców - mówi Joanna Stojer-Polańska, kryminolog i autorka pracy doktorskiej o oddziaływaniu mediów na postępowanie karne.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Kamila Szczawińska. Modelka, która miesza w kuchni

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2016 10:00
- Kuchnia na dobre stała się moim domem, kiedy na świecie pojawiły się dzieci. Zaczęłam przywiązywać wagę do tego, co i jak jemy - opowiada modelka Kamila Szczawińska, która swoje kulinarne doświadczenia opisała w książce "Kuchnia dla całej rodziny".
rozwiń zwiń