Jak kreatywnie uczyć się do matury?

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2021 10:40
Zapraszamy na spotkanie z Joanną Łucką, która przekonuje, że #wyzwaniematuralne2021, które prowadzi na instagramie nie jest skierowane wyłącznie do maturzystów.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/khamkhor

Zobacz
Szachy 1200 ok.jpg
Szachy - "wszechstronny rozwój i higiena dla umysłu"

"Matura po ludzku" to miejsce w sieci przepełnione kreatywnością i pomysłami, jak uczyć się do matury. Joanna Łucka zajmuje się kompleksową pomocą w przedmaturalnych powtórkach - poprzez kursy rozprawkowe aż do notatek z epok. Nam zdradzi, jak uczyć się skutecznie i co zrobić, żeby egzamin dojrzałości nie był koszmarem nieprzespanych nocy.

Czytaj także:

W audycji także kolejny odcinek cyklu "Nigdy nie śpią", w którym prezentujemy sylwetki maturzystów, którzy opowiadają z czego zakuwają nocami. Karolina Kozak nie boi się matury, bo jest dobrze przygotowana - bardziej stresuje się tym, w jaki sposób będzie ona przeprowadzona i czy nie zestresuje się pisaniem egzaminu dojrzałości w reżimie sanitarnym. Matury próbne poszły jej dobrze, mimo to nie rezygnuje z nauki.

***

Na "Pasjonautów" w sobotę (17.04) w godzinach od 11.05 do 12.00 zaprasza Beata Kwiatkowska.

kul

Zobacz więcej na temat: Czwórka edukacja matura

Czytaj także

Korepetycje z WOS-u. "Ten przedmiot powinien znać każdy"

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2018 13:00
- Zorganizowaliśmy cykl warsztatów, które przygotowują do matury z WOS-u. Zajęcia prowadzić będą nasi wykładowcy i mamy nadzieję, że przyciągną one szerokie grono słuchaczy - mówią studentki prawa z Uniwersytetu Warszawskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Matura 2021. Fizyka - praktyczne kompendium wiedzy

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2021 16:03
- Nie ma szans w miesiąc przygotować się do matury z fizyki od podstaw, ale z całą pewnością ucząc się regularnie i wydajnie przez ten czas można poprawić swój wynik nawet o 30 procent - przekonywał popularyzator nauki Bartłomiej Łukaszewski. Jak to zrobić? 
rozwiń zwiń