LosWiaheros: w podróży nie liczy się cel, lecz droga

Ostatnia aktualizacja: 01.01.2017 13:20
Alicja Rapsiewicz i Andrzej Budnik na blogu "LosWiaheros" dzielą się z nami swoimi największymi pasjami - podróżami, fotografią i historiami przeżytymi w różnych części świata.
Audio
  • Alicja Rapsiewicz i Andrzej Budnik opowiadają o swoim blogu "LosWiaheros" i podróży dookoła świata (Hotspot/Czwórka)
Rozgość się. Czytaj. Oglądaj. Odkrywaj i potem podróżuj - zachęcają swoich gości twórcy bloga LosWiaheros. Czego nas nauczą? (zdj. ilustracyjne)
Rozgość się. Czytaj. Oglądaj. Odkrywaj i potem podróżuj - zachęcają swoich gości twórcy bloga "LosWiaheros". Czego nas nauczą? (zdj. ilustracyjne)Foto: Pixabay/Pexels/dom. publiczna

Podczas swoich wypraw goście Czwórki przekraczają różne granice i bariery - kulturowe, językowe, czasowe i technologiczne. - Wykorzystujemy możliwości, jakie daje nam współczesność. Korzystamy z mediów społecznościowych, wrzucamy filmiki na Snapchata. W ten sposób relacjonowaliśmy naszą podróż po Australii i Nowej Zelandii i zostaliśmy za to docenieni - wyjaśnia Andrzej Budnik.

Czytaj także
jezioro 1200.jpg
Ełk. Jezioro jako centrum i kluski jak szczury

Goście Czwórki mają też swoją listę marzeń i miejsc, do których chcieliby dotrzeć w 2017 roku. Okazuje się jednak, że zamiast egzotycznych wypraw podróżnicy ruszą w Polskę. - Moim magicznym miejscem jest Podlasie. Dzika natura, wielokulturowość przyciągają mnie jak magnes - wyjaśnia Alicja Rapsiewicz. Blogerzy opowiadają także o innych egzotycznych zakątkach Polski i zdradzają, w czym Beskidy są lepsze od Azji.

***

Tytuł audycji: Hotspot

Prowadzi: Mateusz Kulik

Goście: Alicja Rapsiewicz i Andrzej Budnik (autorzy bloga "LosWiaheros")

Data emisji: 31.12.2016

Godzina emisji: 17.15

kul/pg

Czytaj także

Road Trip Bus. Busem w pogoń za marzeniami

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2016 18:34
Road Trip Bus to dwoje młodych ludzi, którzy pragną zwiedzać świat starym busem. Po obejrzeniu filmu "The Bucket List", czyli "Choć goni nas czas", stworzyli listę 100 marzeń podróżniczych i konsekwentnie je realizują.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Górskie wyprawy. "Bez pokory ani rusz!"

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2016 15:30
Zimą górskie szlaki wyglądają pięknie, ale bywają zdradliwe. - Przed wyruszeniem w drogę trzeba sprawdzić jaką pogodę prognozuje TOPR lub GOPR na danej trasie. I pamiętajmy o tym, że trasa, którą w lecie przebyliśmy w godzinę, w śniegu już nie będzie tak szybka i łatwa do pokonania - mówią członkowie klubów wysokogórskich.
rozwiń zwiń