Po wakacjach bez nudy

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2014 12:10
Dni coraz krótsze, temperatura nie rozpieszcza tak, jak kilka tygodni temu, ale to nie powód do smutku i zamknięcia się w domu. Polska oferuje multum atrakcji przez cały rok.
Rzeszów, Aleja Cieplińskiego
Rzeszów, Aleja CieplińskiegoFoto: Houx/Wikipedia/domena publiczna

Już w sobotę sprawdzimy, co fajnego dzieje się w Polsce po kalendarzowych wakacjach. Opowiemy o atrakcjach, które aż do grudnia oferuje Podkarpacie. Zajrzymy też na Śląsk i resztę południa Polski, ale nie zapomnimy też o północy. Przygotujcie się na kalendarium interesujących wydarzeń nad polskim morzem.
"Hyde Park" w sobotę 30 sierpnia od 10.00.
ac

Czytaj także

Szyb "Maciej" - zabytek śląskiego górnictwa

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2014 15:00
Jednym z obiektów na Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego jest Szyb "Maciej" w Zabrzu. Obiekt, jakim możemy go zwiedzać dziś, istnieje już od prawie 100 lat.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Czwórka została "biebrznięta"!

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2014 15:30
"Raz na górze, raz na dole" to letni cykl Czwórki. Nasza ekipa przemierza Polskę wzdłuż i wszerz, by pokazać wam, że nasz kraj ma w swoim zanadrzu wiele atrakcji. W tej odsłonie edycji wybraliśmy się do Biebrzańskiego Parku Narodowego, by poznać uroki tego miejsca.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Czwórkowy "PlenAir" zawitał w Radomiu!

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2014 13:30
Czwórkowi redaktorzy i szalone aktywności czekały na słuchaczy, którzy w niedzielę, 24 sierpnia, odwiedzili mobilne studio Programu 4 w Radomiu. "PlenAir”.
rozwiń zwiń