Japońskie Kendo to praca nad charakterem

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2016 16:04
A grono miłośników tej sztuki walki stale się powiększa. W "Co Was kręci?" zajrzymy na najważniejsze wydarzenie sezonu Kendo w Polsce.
Dzisiaj mistrzostwa japońskiej sztuki walki Kendo odbywają się na całym świecie. Na zdjęciu: Mistrzostwa Europy w Bernie w 2005 roku
Dzisiaj mistrzostwa japońskiej sztuki walki Kendo odbywają się na całym świecie. Na zdjęciu: Mistrzostwa Europy w Bernie w 2005 rokuFoto: Harald Hofer/CC BY-SA 2.0 at/Wikimedia Commons

A chodzi o Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Kendo, Indywidualne Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Kendo i Drużynowe Mistrzostwa Polski w Kendo. Wydarzenie, objęte patronatem Czwórki, odbędzie się w hali sportowej Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie w dniach 26-27 listopada. Z tej okazji gośćmi audycji będą: Mateusz Wierzbowski i Krzysztof Bosak z Warszawskiego Klubu Kendo.

Ponadto w audycji przedstawimy relację z festiwalu śniegu i snowboardu GO*POW - także pod patronatem Czwórki.

***

Na "Co Was kręci?" zapraszamy w niedzielę (20.11) od godz. 11.05 do 12.00. Audycję poprowadzi Hanna Dołęgowska.

jsz

Zobacz więcej na temat: Czwórka sztuki walki Japonia
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Muay thai. Hołd dla tradycji zamiast brutalnej walki

Ostatnia aktualizacja: 29.02.2016 16:57
Jak przekonywał trener Grzegorz Sobieszek w muay thai ważne są odniesienia do tradycji i kultury Azji Południowo-Wschodniej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kuchnia filmowa: Jiro i jego sushi

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2016 14:00
Jiro Ono - jeden z najsłynniejszych mistrzów sushi na świecie - został bohaterem dokumentu Davida Gelba "Jiro śni o sushi". - To film o wielkiej pasji i dążeniu do doskonałości - mówi dziennikarka filmowa Magda Maksimiuk.
rozwiń zwiń