Bike Town Przemyśl. O majówce na dwóch kółkach!

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2018 14:12
Dwa dni niesamowitych wydarzeń, które kręcą się wokół dwóch kółek. 5 i 6 maja w Przemyślu odbędzie się kolejna odsłona Bike Town Przemyśl. 
Audio
  • Bike Town Przemyśl - oto program tegorocznej odsłony (Co was Kręci/Czwórka)
Mateusz Rudy Kubiak - Bike Town Przemyśl
Mateusz "Rudy" Kubiak - Bike Town PrzemyślFoto: Czwórka/Magdalena Żelazowska

Bike Town Przemyśl to coroczna impreza rowerowa, która rozgrywana jest w centrum zabytkowego miasta. - To świetna lokalizacja. Można wystartować z zamku, przejechać obok kościołów oraz po tak zwanych "schodach rycerskich" i finiszować na rynku - opowiada Mateusz "Rudy" Kubiak z Bike Town Przemyśl. 

Czytaj także
motocross 1200.jpg
Freestyle Family - ekstremalny klan motocrossowy

Historia imprezy sięga 2007 roku, kiedy odbył się tu pierwszy w Polsce, ekstremalny wyścig po mieście - Downtown. Po dużym sukcesie, wydarzenie na stałe wpisało się w miejski kalendarz, a program imprezy był sukcesywnie wzbogacany o inne widowiskowe dyscypliny sportowe. Jakie atrakcje przygotowali organizatorzy na ten rok? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Co Was kręci?

Prowadzą: Hanna Dołęgowska i Mateusz Fusiarz

Gość: Mateusz "Rudy" Kubiak (Bike Town Przemyśl)

Data emisji: 29.04.2018

Godzina emisji: 11.08

kul/mk

Czytaj także

Diverse Downhill Contest - wyścig zawsze ekstremalny

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2017 14:41
Trasa na stoku góry Stożek w Wiśle stworzona została już 11 lat temu i doczekała się miana kultowej. Tam właśnie odbywają się Diverse Downhill Contest, jedne z największych i najbardziej popularnych zawodów downhillowych w Polsce.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Tragiczni". Pierwszy polski dokument o ostrokolarzach

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2018 10:00
- "Ostro koło" polega na tym, że trzeba cały czas pedałować. Ten sposób jazdy sprawia, że jeżdżący nawiązuje organiczny kontakt z rowerem i zmienia mu się sposób postrzegania świata - przekonują Agata Walkosz i Jan Stąbor - twórcy filmu "Tragiczni". 
rozwiń zwiń