X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nie klep pacierza. Znajdź czas na spotkanie z Bogiem

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2016 10:01
Kiedyś najlepszym miejscem do modlitwy były kaplice i kościoły. Dziś tempo życia się zmieniło. Nie zawsze mamy czas by wejść do świątyni. Czy modlitwa "w biegu" jest skuteczna?
Audio
  • Weronika ze wspólnoty Chemin Neuf i ks. Jacek Dunin-Borkowski opowiadają o znaczeniu codziennej modlitwy (Nocne cz@ty/Czwórka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Glow Images/East News

- Dziś kościół tylko mijamy w drodze. Nie mamy czasu na wyciszenie, uspokojenie i modlitwę - mówi ks. Mirosław Korsak opiekun ruchu Matki w Modlitwie. - Mimo to Bóg nie zostawia nikogo bez opieki.

Weronika ze wspólnoty Chemin Neuf i ks. Jacek Dunin-Borkowski podkreślają, że bardzo ważny jest czas spędzany z kochaną osobą, a taką dla wierzących jest Bóg i Jezus. - Modlitwa jest spotkaniem z Chrystusem, warto uchylić serca i zaprosić tam Jezusa - podkreśla Weronika.

Ks. Jacek Dunin-Borkowski zwraca uwagę na różne formy modlitwy. Czwórkowi goście doceniają znaczenie specjalnego czasu na codzienne spotkanie z Bogiem. Zapraszają również na wyjątkowy Festiwal Paradise in the City w Łodzi.

***

Tytuł audycji: Nocne Cz@ty

Prowadzi: Agnieszka Kozłowska-Łysko

Goście: ks. Mirosław Korsak (opiekun ruchu Matki w Modlitwie) Weronika (Wspólnota Chemin Neuf), ks. Jacek Dunin-Borkowski

Data emisji: 16.05.2016

Godz. emisji: 00.00

pj/kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Światowe Dni Młodzieży. Co czeka wolontariuszy?

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2016 18:40
Nieodpłatne pomaganie innym to bardzo często ważny punkt w CV. A jakie cele przyświecają wolontariuszom, pracującym przy ŚDM?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Chrześcijanin randkuje. Także na "speed dating"

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2016 17:20
- Za nami czterdzieści edycji spotkań w formule "speed dating", podczas których drugą połówkę mogą znaleźć osoby wyznające te same wartości - tłumaczą organizatorzy chrześcijańskich randek.
rozwiń zwiń