Alternatywa dla przedświątecznych porządków

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2012 17:04
Trzepanie dywanów, odkurzanie porcelany, mycie okien albo krioterapia i off-roadowy rajd, czyli co robić w weekend, żeby nie zwariować.
Audio
  • Co robić w przedświąteczny weekend? Sprawdź nasze propozycje

Przed nami ostatni weekend przed świętami, który w większości domów upłynie pod znakiem mopa, wiaderka i detergentów. W tym gorącym okresie trudno wymigać się od obowiązków. Chyba, że ma się dobrą wymówkę. A my mamy aż cztery!

15 grudnia, w sobotę rano startuje z Częstochowy rajd terenowy "Jurajska Zima": - To typowo turystyczna impreza, która biegnie szlakami przez Jurę Krakowsko-Częstochowską - mówi organizator Piotr Żmuda. - Pierwszym punktem wyprawy jest częstochowski Olsztyn, potem zahaczymy o Ogrodzieniec, a stamtąd udamy się w kierunku Pustyni Siedleckiej.
Zalecane wyposażenie samochodu to CB-radio, zaczepy do holowania oraz napęd na cztery koła. Ze względu na pogodę należy też pamiętać o nieprzemakalnych i ciepłych ciuchach. W połowie trasy zaplanowany jest biwak relaksacyjny, a dla dzieciaków wielka bitwa na śnieżki.
W warszawskim klubie 1500 m2 do wynajęcia najbliższa niedziela upłynie pod znakiem "Santa Claus Market". Wyjątkowość tego przedświątecznego kiermaszu polega na tym, że organizatorzy starannie selekcjonują przygotowywany do prezentacji asortyment: - Zależy nam na tym, żeby artyści wystawiali rzeczy, które nadają się na prezenty. Bedą to produktu niepowtarzalne, wyprodukowane w Polsce, z najwyższej jakości surowców.  
Posłuchaj nagrania z audycji "4 do 4", a dowiesz się między innymi kiedy wystartują Mistrzostwa Europu w Rajdach Przygodowych oraz dlaczego warto skorzystać z krioterapii.

kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Uszyj sobie buty na miarę

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2012 08:00
W audycji "4 do 4" udowodniliśmy, że wciąż możliwe jest noszenie obuwia od prawdziwego szewca.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Berlin przyciąga młodych

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2012 17:44
Tutaj Nick Cave założył band The Bad Seeds, tutaj rezydował David Bowie, tu wreszcie po barach przechadzał się Jim Jarmusch a Lou Reed skomponował rock-operę "Berlin". Czwórka rusza na Zachód.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Święty Mikołaj: kryzys, kryzysem, a w świętach najważniejsza jest atmosfera

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2012 12:00
Uwielbia kaszkę ryżową i dziecięcy uśmiech, a wolne chwile spędza w saunie. Okazuje się także, że... świetnie mówi po polsku. - Wszystko po to, by móc czytać listy z prośbami od polskich dzieciaków - mówił ze śmiechem w wywiadzie dla Czwórki.
rozwiń zwiń