Brzuch powinien być źródłem uciech, a nie trosk

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2012 15:39
- W pracy z kobietami obserwujemy, że brzuch jest częścią ciała, która przez panie, ale też panów, jest najmniej akceptowaną, nasze warsztaty pomogą rozwiązać ten problem - mówiły w Czwórce organizatorki akcji "Radość z brzucha".
Audio
  • Beata Kosiacka i Joanna Gieldarska o warsztatach "Radość z brzucha"
  • Ewelina Grygiel o siłowniach czynnych całą dobę

Cykl wakacyjnych warsztatów "Radość z brzucha" powstał z myślą o wszystkich, którzy chcieli by się nauczyć lepiej traktować swoje ciało, a zwłaszcza rejony pępka. Jak przekonywały w Czwórce organizatorki akcji, to właśnie te okolice są źródłem witalnej energii i psychologicznej równowagi. Beata Kosiacka i Joanna Gieldarska w czasie warsztatów zamierzają zadbać zarówno o fizyczne, jak też emocjonalne aspekty właściwego podejścia do brzucha.

- Planujemy zacząć od masażu, od pokazania, jak się dotykać i głaskać - opowiadały. - Potem przejdziemy do tematu emocji i tego, jak te negatywne rozładowywać, tańcząc i szalejąc. W końcu zajmiemy się też seksualnością płynącą z brzucha.

Warsztaty skierowane są zarówno dla pań, jak i dla panów. Ich ambasadorką zgodziła się zostać charyzmatyczna psycholożka Kasia Miller. - Cieszymy się, bo ona idealnie pasuje do naszej akcji. Sama sobą świadczy, że można czerpać radość, będąc tym, kim się jest i to w każdym wieku - opowiadały trenerki rozwoju osobistego.

Warsztaty odbywać się będą każdą niedzielę, od 8 lipca do 26 sierpnia, w godz. 10.30-14.00 na terenie Klubu La Playa. Więcej na ten temat dowiesz się słuchając nagrania audycji. Zachęcamy również do wysłuchania materiału Eweliny Grygiel na temat siłowni czynnych całą dobę.

bch

Czytaj także

Pielęgnacja skóry

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2007 10:45
Pielęgnacja skóry
rozwiń zwiń
Czytaj także

A ty pokaż swoje nogi

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2011 13:50
Nogi to temat szczególnie ważny gdy pogoda się poprawia i rosną temperatury. Przygotowaliśmy kilka porad, jak szybko przywrócić im witalność.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Podczas egzaminu pij wodę. Lepiej ci pójdzie

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2012 11:13
Studenci, którzy przynoszą wodę na salę egzaminacyjną mogą dzięki temu uzyskać lepsze wyniki - informuje serwis "BBC News".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Mężczyźni uwielbiający herbatę mogą mieć problemy

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2012 14:35
Z badań wynika, że mężczyźni, który piją ponad siedem szklanek czarnej herbaty dziennie mają większe szanse na zachorowanie na raka prostaty.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Zdrowotne właściwości truskawkowej maseczki to mit

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2012 11:27
Owocowe maseczki, to jeden z częstych domowych zabiegów, którymi próbujemy poprawić sobie cerę przed wakacjami. Okazuje się jednak, że ten rodzaj pielęgnacji niespecjalnie działa i co gorsza, może być groźny dla zdrowia.
rozwiń zwiń