Czat Czwórki 20 listopada godz. 15:05

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2017 14:16
Kiedy pokona nas sztuczna inteligencja?
Audio

Jak podaje GW: "Inżynierowie z firmy DeepMind napisali program, który grając sam ze sobą, w ciągu 70 dni zdobył arcymistrzowskie umiejętności. Odkrył strategie, do których mistrzowie gry w Go dochodzili przez kilkanaście wieków, a także takie, o których ludzie nie mieli dotąd pojęcia". Od lat straszy się nas sztuczną inteligencją. Czy moment, w którym będziemy musieli się z nią zmierzyć rzeczywiście jest coraz bliżej? Jakie może mieć dla nas konsekwencje?

Materiał: Jak rozumiesz sztuczną inteligencję? Czym jest?


Zobacz więcej na temat: czat Czwórka

Czytaj także

Marek Sierocki: "Cześć" to było moje przekleństwo

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2016 12:52
- Gdy mieszkałem na warszawskim Targówku, dzieciaki biegały za mną i wołały "Marek Sierocki, cześć!" - wspominał w Czwórce jeden z najbardziej znanych polskich prezenterów muzycznych i autor książek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Cudze chwalicie… Polska na międzynarodowym szlaku turystycznym

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2016 16:35
Czy znamy walory turystyczne Polski? Co możemy zaoferować gościom z zagranicy? Których miejsc na mapie nie powinni omijać?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Samochody elektryczne - przyszłość motoryzacji?

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2017 10:34
Preferencje w zakresie podatku akcyzowego przy zakupie samochodów elektrycznych, bezpłatne parkowanie, możliwość jazdy buspasami - to tylko niektóre z rozwiązań przewidzianych w rządowym projekcie ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych.
rozwiń zwiń