X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jak być mężczyzną skoro spada testosteron?

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2018 16:50
Są niedojrzali, cały czas potrzebują nowych zabawek, a ostatnio słabną i tracą swoją pozycję na rzecz kobiet. Wzorzec mężczyzny na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci bardzo się zmieniał - jak wygląda dziś?
Audio
  • Czy mamy do czynienia z kryzysem męskości i na czym dokładnie on polega? (Czat Czwórki/Czwórka)
Od lewej: Marcin Grudzień, Kamil Pawelski i Ewa Kempisty - Jeznach
Od lewej: Marcin Grudzień, Kamil Pawelski i Ewa Kempisty - JeznachFoto: Czwórka/Adam Świetlicki

Z badań wynika, że u współczesnego mężczyzny spada poziom testosteronu. - Najważniejszym czynnikiem odpowiedzialnym za ten stan rzeczy jest oczywiście stres. Ale też zanieczyszczenie środowiska naturalnego oraz... wielozadaniowość - wymienia Ewa Kempisty-Jeznach i tłumaczy w jaki sposób Dolina Krzemowa "załatwiła" męskość. 

Z czego wynika ta ewolucja? Na jakich polach mężczyźni realizują swoją potrzebę rywalizacji? Jak odnajdują się w dzisiejszym świecie pełnym silnych kobiet? Zapraszamy do wysłuchania całej dyskusji, w której udział wzięli także Kamil Pawelski, czyli Ekskluzywny Menel oraz Marcin Grudzień z Fundacji Masculinum.

***

Tytuł audycji: Czat Czwórki

Prowadzi: Piotr Firan

Materiał przygotował: Michał Piwowarek

Goście: dr n.med. Ewa Kempisty-Jeznach (lekarka medycyny męskiej), Kamil Pawelski (blog Ekskluzywny Menel), Marcin Grudzień (Fundacja Masculinum)

Data emisji: 22.06.2018

Godzina emisji: 15.10

kul/pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kiedy zaczyna się dorosłość i dlaczego... tak się jej boimy?

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2017 18:27
- Młodzi ludzie z jednej strony wiedzą, że są już dorośli, z drugiej strony uważają, że brak im kompetencji społecznych i emocjonalnych, by zacząć samodzielne życie - wynika z badań.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Coaching. "Tworzymy formułę szczęścia klientów"

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2018 18:49
Do niedawna z problemami szło się do na terapię do psychologa albo rozmawiało o swoich problemach z bliskimi. Potem pojawili się coache. - Coaching to metoda wspierania ludzi w definiowaniu celów, znajdowaniu drogi do ich osiągnięcia i ostatecznie w osiąganiu ich - mówił psycholog Jan Jędrzejczyk.
rozwiń zwiń