Jak Czesław Mozil pokochał gry wideo

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2017 18:27
- Gram na konsolach od dzieciństwa, więc jeśli na rynku pojawia się nowy sprzęt - to dla mnie duże przeżycie - mówił w rozmowie z Czwórką Czesław Mozil.
Audio
  • Jak Czesław Mozil radzi sobie z nowymi technologiami? (TOP/Czwórka)
Czesław Mozil w Czwórce
Czesław Mozil w CzwórceFoto: Piotr Kała

deląg 663.jpg
Paweł Deląg: technologia powinna ułatwiać życie

Jak przekonywał, to właśnie dzięki konsolom do gier wielogodzinne przejazdy busem podczas tras koncertowych mijają dużo szybciej. Ale to nie jedyna technologiczna pasja wokalisty, który ma m.in. tzw. inteligentne mieszkanie. - Jednym guzikiem można zaciemnić pomieszczenie i uruchomić ekran wraz z projektorem. To maluteńka rzecz, ale daje pewien komfort - mówił Mozil. - Niektóre rzeczy powstały po to, by ułatwiać nam życie i ja z nich korzystam. Nie widzę zagrożenia w technologii i internecie - tłumaczył, choć podkreślał, że stara się znajdować czas na to, by choć przez chwilę móc pozwolić sobie na wyłączenie telefonu i np. cieszenie się z dobrego posiłku.


Julia Pietrucha 663.jpg
Julia Pietrucha w świecie nowych technologii

Jak jeszcze Czesław Mozil zmienił swoje życie dzięki technologiom i czy zamieniłby swoje "tradycyjne" auto na samochód elektryczny? Tego dowiecie się z nagrania rozmowy, które z muzykiem przeprowadziła Weronika Puszkar.

***

Tytuł audycji: "TOP" 

Prowadzą: Kuba Marcinowicz

Data emisji: 18.04.2017

Godzina emisji: 17.35

Czesław Mozil i Weronika Puszkar Czesław Mozil i Weronika Puszkar

kd/ab

Czytaj także

Moda i nowe technologie. Zaczynają być od siebie zależne?

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2017 12:55
Moda i technologia, czyli #fashiontech - zagadnienia z pozoru bardzo odległe w połączeniu pozwalają kreować trendy,  które następnie wykorzystuje się w innych branżach.
rozwiń zwiń
Czytaj także

500 zł. Tajemnica banknotów, które wszyscy chcą mieć

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2017 18:05
500 złotych to banknot o najwyższym nominale w Polsce. Do obiegu wprowadzono go w lutym 2017 roku. - Jest także ostatnim z serii "Władcy polscy" - opowiadał w rozmowie z Kubą Marcinowiczem Grzegorz Biernat z NBP.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Olga Borys. Z technologią na co dzień

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2017 19:56
- Otacza nas technologia i mamy tyle problemów, że dobrze, jeśli maszyny mogą nas trochę odciążyć. Ale ja lubię myśleć samodzielnie, chyba potrzebuję być człowiekiem - mówi aktorka teatralna, filmowa, serialowa i dubbingowa w rozmowie z Czwórką.
rozwiń zwiń