Bagażniki dachowe. Fanaberia, czy niezbędny sprzęt?

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2021 10:00
W programie sprawdzimy m.in., ile kosztuje montaż bagażnika samochodowego w aucie i czy każdy samochód nadaje się do tego, by to zrobić. 
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Bilanol/Shutterstoclk.com

Program rozpoczniemy jednak od cyklu "OMG, czyli omawiamy mowę geeka". Dowiemy się, co oznacza słówko "Mood" i do tego obrazek lub link do piosenki. Okazuje się, że tak w prosty sposób możemy pokazać jaki właśnie mamy nastrój, a tym samym zasugerować co właśnie przeżywamy. przetestujemy także aplikację, służącą do zarządzania naszym czasem. 

Czytaj także:

Po godz. 18.05 zajrzymy na polskie drogi i do aut. Sprawdzimy bagażniki na dach, bagażniki na rowery, boxy dachowe. Im więcej walizek i plecaków, tym większe zapotrzebowanie na takie sprzęty. Jaki jest koszt zakupu i wynajmu takich udogodnień do przewożenia naszych bagaży. 

Posłuchaj:

***

Na audycję TOP - Trochę Optymizmu Popołudniem w środę (21.07) po godz. 17.05 zaprosi Mateusz Kulik.

kd

Czytaj także

Inteligentne domy. Gdy wi-fi jest nawet tam, gdzie się go nie spodziewasz

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2021 20:22
Bezprzewodowa łączność wi-fi to jeden z najważniejszych wynalazków ostatnich lat. Przydaje się nie tylko w przypadku komputerów czy smartfonów. - Parę dni temu o aktualizację oprogramowania poprosiły mnie moje żarówki - mówił w rozmowie z Czwórką Maciej Gajewski ze Spidersweb.pl. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

A ty, czy umiesz zrobić sobie dzień bez telefonu?

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2021 19:43
Dla jednych porzucenie swojego smartfona na jeden dzień nie będzie niczym trudnym, dla innych - to ogromne wyzwanie. 15 lipca obchodzony jest Dzień bez Telefonu Komórkowego.
rozwiń zwiń