"Perły" rodzimego i światowego show-biznesu

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2017 14:11
Tym razem we wtorkowym porannym cyklu "Vogule Czwórka" plotkowanie zaczęliśmy od światowego podwórka - sprawdziliśmy, co dzieje się u Beckhamów. Czy to prawda, że ich małżeństwo jest w kryzysie?
Audio
  • "Vogule Czwórka", czyli 170 ubiegłych godzin w świecie polskich celebrytów. Relacja Patryka Chilewicza (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Patryk Chilewicz, redaktor Vogule Poland, w Czwórce
Patryk Chilewicz, redaktor "Vogule Poland", w CzwórceFoto: Czwórka
Sprawdź też:
vogule 1200x660.jpg
Prześwietlamy celebrytów. Tu liczy się przetrwanie

- Co jakiś czas prasa zwiastuje, że Beckhamowie mają problemy, ale za każdym razem to zwykła plotka - opowiadał Patryk Chilewicz. - W wywiadzie dla jednego z brytyjskich tabloidów Victoria powiedziała, na czym polega piękno jej związku z Davidem. Otóż wszystko zaczyna się od kuchni. Ona wstaje rano, przebiega ok. 5 kilometrów, ćwiczy przez godzinę, a potem dla swojego Romea przyrządza pastę z awokado - wyjaśniał redaktor fanpage'a "Vogule Poland".

W "Pierwsze słyszę" odwiedziliśmy też dom polskich Beckhamów i sprawdziliśmy, jak paparazzi uchwycili małżeństwo Majdanów w wakacyjnym anturażu. - Para będąca obecnie u władzy polskiego show-biznesu mówi, że docenia pracę paparazzich - przekonywał Patryk Chilewicz.

Posłuchaj też:
Patryk Chilewicz Czwórka 1200x660.jpg
Fryzury, "ciąża spożywcza"... plotki ze świata gwiazd

A co zakochanym radzi Doda? I dlaczego świat polskiego YouTube'a jest według Patryka Chilewicza "zapyziały"? Więcej o tym w nagraniu audycji.

Sprawdź cykl "Vogule Czwórka" <<<

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Mateusz Kulik

Gość: Patryk Chilewicz (autor i redaktor naczelny "Vogule Poland")

Data emisji: 20.06.2017

Godzina emisji: 8.08

jsz/kd

Czytaj także

Świat celebrytów. Kto tym razem zasłużył na hype?

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2017 11:20
W drugiej odsłonie Czwórkowego cyklu tworzonego we współpracy z "Vogule Poland" Kamil Jasieński i Patryk Chilewicz zajrzeli do świata muzyki. Nie była to jednak Eurowizja, którą przyćmiły inne wydarzenia z naszego podwórka.
rozwiń zwiń
Czytaj także

#Sława. "To rodzaj narkotyku, który wciąga"

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2017 14:00
- Udawanie, że celebryci i popkultura nie istnieją jest głupotą. To trzeba zaakceptować. Oni na nas wpływają. W czasach, gdy upadają autorytety okazuje się, że ostatnią nadzieją bywa celebryta - przekonuje w rozmowie z Michałem Piwowarkiem dziennikarka i felietonistka Karolina Korwin Piotrowska, której nowa książka "#Sława" pojawia się właśnie na półkach naszych księgarń.  
rozwiń zwiń