Blog Forum Gdańsk. Święto polskiej blogosfery

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2017 12:10
- Na razie nie ma "blogowych profesorów", ale to kwestia czasu. Póki co uczymy się od siebie nawzajem, każdy ma coś do przekazania. Blog Forum Gdańsk to świetna okazja ku temu - opowiadali Anita i Piotr z bloga "StonerChef" w Czwórce.
Audio
  • Anita i Piotr opowiadają o wydarzeniach podczas Blog Forum Gdańsk (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Autorzy bloga StonerChef
Autorzy bloga "StonerChef"Foto: Czwórka

Podczas Blog Forum Gdańsk nauczyć się można m.in. internetowego warsztatu. - To event z tradycjami, duży prestiż i wysoki poziom. Atmosfera niesamowicie sympatyczna. Pojawili się tam ludzie, którzy pracują w sieci już od dawna, ale także ci, którzy zaistnieli jako youtuberzy przed rokiem - opowiadali goście Kamila Jasieńskiego.

W Czwórce podzielili się także swoimi doświadczeniami. - Wszystkiego można się nauczyć, działalność w sieci jest jak rzemiosło. Jeśli masz pasję, zajawkę, zawsze będzie ci lepiej szło niż komuś, kto po prostu chce wykonywać zawód blogera - opowiadał Piotr, a jak przekonywała Anita, ludzie, którzy chcieliby pracować w sieci, powinni przede wszystkim "znaleźć swoją osobowość".

Co to oznacza i jakie patenty "sprawdzają się" w internecie? Co jeszcze - poza warsztatami, wykładami, prelekcjami - działo się podczas Blog Forum Gdańsk? Jak jeszcze warto prowadzić swoją karierę w sieci i na co nacisk kłaść powinni początkujący yotuberzy? Czego o tym zawodzie nauczyli się w Gdańsku Goście Czwórki? Zapraszamy do wysłuchania nagrania rozmowy ze studia.

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Goście: Anita i Piotr (blogerzy, autorzy StonerChef.pl)

Data emisji: 28.09.2017

Godzina emisji: 8.07

kd/kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Wyrwane z kontekstu". Joanna Pachla pisze o tym, jak fajnie żyć

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2016 15:00
- Największym zainteresowaniem cieszą się tematy damsko-męskie. To pokazuje, że wszyscy chcą wiedzieć, jak poukładać sobie życie - przekonuje Joanna Pachla, uhonorowana tytułem Twórcy Roku 2015 za blog "Wyrwane z kontekstu".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Facebook, Twitter, Instagram sprawią, że będziesz... samotny?

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2017 13:11
- Spojrzenie, dotyk czy gesty są równie ważne, jak rozmowa. Dlatego komunikatory internetowe - choć sprzyjają utrzymaniu więzi - nie zastąpią realnego kontaktu z drugim człowiekiem - tłumaczy w rozmowie z Czwórką psycholog Katarzyna Kucewicz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Od bloga do książki. Jak pisać o zjawiskach z sieci?

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2017 11:44
- Cykl życia tekstu w internecie to mniej więcej jeden dzień, a ja popełniłem kilka fajnych i nie chciałem, żeby się zakopały - wyznaje w Czwórce bloger PigOut - Głodny, Zły i Brzydki, który ostatnio wydał książkę "Świnia ryje w sieci, czyli z pamiętnika hejtera". 
rozwiń zwiń