Warszawskie Targi Fantastyki 2019. Będzie się działo!

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2019 13:35
- Będzie można odwiedzić najsłynniejszą kantynę w Odległej Galaktyce i zasiąść na Żelaznym Tronie - mówił Konrad Mariański, organizator wydarzenia. 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay.com/Public Domain/Voltamax

Podczas targów, jak obiecują organizatorzy, będzie można spotkać pisarzy; sprawdzić, o co warto uzupełnić swoją kolekcję książek i gier; poznać rzeszę rzemieślników i pasjonatów tworzących cuda z drewna, skóry, filcu, metalu, szkła, obejrzeć wystawę wyjątkowych grafik, zagrać w gry planszowe i karciane. - Fantastykę definiujemy bardzo szeroko, od mangi i anime do hard science fiction, ze wszystkimi odcieniami po drodze - mówił Konrad Mariański. - Jeśli chodzi o rzeczy i przedmioty, na Targach znaleźć będzie można wszystko: od oczywistych rzeczy, jak gadżety, kubki czy smycze, aż po kosmetyki.

Dwudniowe targi rozpoczną się już 16 marca w Warszawie. W tym czasie odbędą się także cztery premiery książek. Czym jeszcze organizatorzy planują zaskoczyć uczestników tego wydarzenia? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki, która objęła je swoim patronatem. ZOBACZ WIĘCEJ Patronaty Czwórki >>>

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Damian Sikorski

Data emisji: 14.03.2019

Godzina emisji: 8.08

kd/ac

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Gorące ferie Mery Spolsky. "Będę udawać, że nie ma zimy"

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2018 15:52
Dla Mery Spolsky rok 2017 był bardzo pracowity. Ukazała się jej debiutancka płyta "Miło Było Pana Poznać", zagrała także mnóstwo koncertów. Zimowe ferie wokalistka, wbrew swojemu artystycznemu pseudonimowi, spędzi jednak we… Francji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Polskie Radio Literatura prezentuje cymelia, to rzecz genialna!"

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2018 14:24
- Program Polskiego Radia Literatura ułożony jest z Archiwum Polskiego Radia - mówi Anna Juśkiewicz, kierownik Redakcji Kultury i Edukacji Programu Pierwszego. - Jedynie podczas trwania festiwalu Dwa Teatry będziemy prezentować nowe utwory - dodaje. 
rozwiń zwiń