Bilety wsparcia - byśmy mieli gdzie wracać

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2020 08:39
- Branża rozrywkowa, jak wiele innych, mocno oberwały w obecnej sytuacji. Musimy sobie radzić - mówi Jagoda Domańska z Goingapp. - Dlatego ruszyliśmy z akcją "Kup Bilet Wsparcia", by pomóc organizatorom imprez, miejscówkom, artystom - dodaje. 
Audio
  • Jagoda Domańska opowiada o akcji Kup Bilet Wsparcia (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/bbernard

marcelina 1200.jpg
Marcelina: jestem optymistką, trudne sytuacje pobudzają kreatywność

- Akcji Bilet Wsparcia ma zapewnić pewnego rodzaju płynność finansową dla organizatorów i miejscówek - mówi gość Kamila Jasieńskiego. - Na naszej stronie, w zakładce Bilet Wsparcia wybieramy inicjatywę, którą chcemy wesprzeć i wybieramy cegiełkę, jaką chcemy zakupić. Większość organizatorów zdecydowała się dać też coś w zamian. Zakupione cegiełki będzie można później wykorzystać - dodaje. 

Lista miejsc uczestniczących w akcji Kup Bilet Wsparcia jest bogata i codziennie rośnie. Wśród nich znajdziemy swoje ulubione kluby z całej Polski, organizatorów imprez, w których kiedyś z pewnością braliśmy udział. 

- Ten kryzys dotyczy i małych i dużych - wspomina gość Czwórki. - To jest doskonała okazja by pokazać, że nam zależy, że jesteśmy zaangażowaną publicznością. Należy pamiętać, że klub to nie tylko właściciele, a cały zespół: menadżerowie, barmani, ochrona - dodaje. 

Akcja Kup Bilet Wsparcia może uratować klubowy świat, jaki znaliśmy przed pandemią. - Chcemy byśmy, po pandemii, mogli wrócić do tego, co było, bogatej oferty wydarzeń kulturalnych - podkreśla Jagoda Domańska. 


***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Gość: Jagoda Domańska (Goingapp)

Data emisji: 30.03.2020

Godzina emisji: 8.25

pj

Czytaj także

Życie w Chinach wraca na dawny tor

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2020 08:42
Gdy w Polsce wciąż zmagamy się z kolejnymi zarażeniami koronawirusem, wydaje się, że w Chinach sytuacja jest opanowana i życie wraca do normy, ale nie do końca...
rozwiń zwiń
Czytaj także

Nakładki na klamki, respiratory, przyłbice - nauka w walce z koronawirusem

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2020 13:29
Powstaje coraz więcej projektów, które mogłyby pomóc w walce z koronawirusem. Właśnie ten cel przyświecał m.in. producentom nakładek na klamki, które każdy z nas może wydrukować na drukarce 3D.
rozwiń zwiń