Generator Frajdy: zabawki już nie są dla mnie tabu

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2016 11:31
- W mojej twórczości jest dużo fascynacji kiczem. Zajmuję się szeroko pojętym humorem - opisywał to, co dzieje się na jego kanale YT Bartek Sitek, czyli Generator Frajdy. - To ciekawe, jak dużo osób lubi oglądać faceta, który bawi się zabawkami na wizji.
Audio
  • Bartek Sitek z kanału "Generator Frajdy" opowiada o swojej twórczości i planach na przyszłość (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Bartek Sitek i Kamil Jasieński w studiu Czwórki
Bartek Sitek i Kamil Jasieński w studiu CzwórkiFoto: Czwórka

Jego kanał funkcjonuje dopiero kilka miesięcy, a już obserwuje go kilkadziesiąt tysięcy subskrybentów. - To nie jest mój pierwszy projekt i mam doświadczenie w tym, jak takie rzeczy działają i jak je robić - mówił gość Kamila Jasieńskiego. - Nie robiłem więc eksperymentów, tylko od razu zacząłem nagrywać takie filmy, jakie chcę, a ludzie zaczęli do mnie przychodzić - dodaje.

Sitek opowiadał także o swojej znajomości i wspólnej twórczości z Gargamelem i Yahusem, inspiracjach, i zdradził, jakie ma plany związane z kanałem YT i kiedy nastąpi wielkie internetowe "starcie tytanów polskiego Youtube’a".

***

Tytuł audycji: "Pierwsze Słyszę"

Prowadzący: Kamil Jasieński

Gość: Bartek Sitek (youtuber, znany jako Generator Frajdy)

Data emisji: 28.11.2016

Godzina emisji: 8.35

kd/pj

Czytaj także

Jak zmienia się sieć? "Romantyczne czasy internetu minęły"

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2016 01:44
Łukasz Skalik, znany z internetowego show "Czarne owce" czy serialu "Korpo", przyznaje, że w ciągu kilku ostatnich lat w sieci zaszły nieodwracalne zmiany. I to wcale nie na lepsze.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Cyber Marian: moją książką chcę pomagać innym

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2016 10:00
"Dziś tak bardziej" to pierwsza książka w dorobku Cyber Mariana, ale druga w dorobku człowieka, który się pod tym pseudonimem ukrywa. - Jeśli dzięki niej choć jedną osobę nastawię pozytywnie do życia, to będzie mój duży sukces - mówił youtuber w Czwórce.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Martin Stankiewicz: w tej książce się obnażyłem

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2016 14:13
- Moim głównym celem było zainspirowanie młodego widza. Żeby to wyszło fajnie, musiało być szczere. Dlatego chciałem się w jakiś sposób uzewnętrznić. Opisana przeze mnie rzeczywistość jest jednak troszkę podkoloryzowana - mówił o swojej książce "Śmieszek. Cierpienia młodego youtubera" Martin Stankiewicz.
rozwiń zwiń