Sypialnia. "To miejsce intymne, ale można zaszaleć"

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2017 15:30
W tym miejscu zaczyna się i kończy nasz dzień. Jak zaaranżować sypialnię, by spełniała swoją funkcję?
Audio
  • Jak urządzić sypialnię? (Najlepszy dzień tygodnia/Czwórka)
Ścianka z płyty pilśniowej albo metalowa głowa jelenia? Podobno w sypialni nie powinniśmy się bać eksperymentów
Ścianka z płyty pilśniowej albo metalowa głowa jelenia? Podobno w sypialni nie powinniśmy się bać eksperymentówFoto: Shutterstock.com/Photographee.eu

Sylwia Czubkowska Sypialnia to miejsce intymne, do którego nie każdy może wejść. Dlatego można popuścić wodze fantazji. Jeśli ktoś ma ochotę na puchaty dywan, to dlaczego nie?

- Przede wszystkim nie należy bać się koloru. Małej sypialni nie powiększą ani białe ściany, ani lustra więc jeśli ktoś lubi kolory, niech z nich korzysta. Zwłaszcza, że kolory świetnie działają na pobudkę i są modne - mówi Sylwia Czubkowska z bloga "Majsterki.pl".

Obowiązują barwy nasycone i wyraziste, często z przeciwstawnych palet: ciepłej i zimnej. - Nasza druga "majsterka" Alicja ma małą sypialnię z czarnym sufitem i piękną, kryształową lampą - dodaje gość Czwórki.

Blogerka podpowiada także, jakich rozwiązań w sypialni lepiej unikać, gdzie szukać niewymiarowych łóżek i jak zrobić je samemu, tłumaczy również dlaczego oświetlenie jest jednym z najważniejszych elementów wystroju sypialni.

Sylwia Czubkowska W Polsce lubimy drewniane podłogi i to jest bardzo dobry trend. Drewno, nawet jeśli jest nadrukowane na panel, wprowadza przyjazny klimat 

***

Tytuł audycji: "Najlepszy dzień tygodnia"

Prowadzą: Kamila Dębczak i Kuba Marcinowicz

Gość: Sylwia Czubkowska (blog "Majsterki.pl")

Data emisji: 7.07.2017

Godzina emisji: 10.08

kul/kd


Czytaj także

Krzysztof Ibisz: moim zadaniem jest dostarczanie emocji

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2017 15:00
- W programach na żywo najważniejsze jest przeżycie "tu i teraz". Mam świadomość, że nagle jestem w milionach polskich domów i muszę spróbowac pociągnąć ludzi za sobą. Do tego nie można się przyzwyczaić, zobojętnieć - opowiada Krzysztof Ibisz.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Suchar Codzienny. "Od 8 lat robimy w memach"

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2017 14:20
- Wszystko zaczęło się na zamkniętej grupie, czyli niemalże w drugim obiegu. Co więcej, zaczęło się bez nas, ale teraz pracujemy na "pełen etat" - opowiadają Rafał Myśliński i Kamil Natil z "Suchara Codziennego".
rozwiń zwiń