Suchar Codzienny. "Od 8 lat robimy w memach"

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2017 14:20
- Wszystko zaczęło się na zamkniętej grupie, czyli niemalże w drugim obiegu. Co więcej, zaczęło się bez nas, ale teraz pracujemy na "pełen etat" - opowiadają Rafał Myśliński i Kamil Natil z "Suchara Codziennego".
Audio
  • Jak powstaje "Suchar Codzienny"? (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Suchar codzienny o poranku z Kamilem Jasieńskim
"Suchar codzienny" o poranku z Kamilem JasieńskimFoto: Czwórka

Dziś "Suchar Codzienny" to trzyosobowa redakcja. - Nasza struktura nigdy nie była usystematyzowana, ale dziś mamy już jasno podzielone obowiązki. Przy takiej liczbie platform i chęci umieszczania kontentu wideo musieliśmy się podzielić zadaniami - tłumaczą goście Czwórki.


Czytaj także
smutek depresja 1200.jpg
Magazyn "Porażka". Zgryw, który wyszedł na serio

Głównodowodzącym "Suchara" jest tajemniczy Arek "który nie chce się ujawniać, bo jako jedyny normalnie pracuje". Rafał i Kamil zaś wymyślają posty, przeszukują internet oraz zajmują się kruczkami prawnymi...

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Goście: Rafał Myśliński, Kamil Natil ("Suchar Codzienny")

Data emisji: 29.05.2017

Godzina emisji: 8.13

kul/kd

Czytaj także

Fanggotten. Filmy wrzuca także w plenerze

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2017 15:50
- Ciężko mi powiedzieć, czemu rzeczy, które mnie ukształtowały nagrywam w plenerze. W pokoju raczej "śmieszkuję" - mówił w Czwórce Adam Wawrzyński znany też jako Fanggotten. W rozmowie z Kamilem Jasieńskim opowiedział nie tylko, o czym jest jego kanał na YouTubie, ale także zdradził kilka sekretów funkcjonowania w sieci.   
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Psie sucharki". Filozofia życia na czterech łapach

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2017 10:30
- "Psie sucharki" to swego rodzaju notatka, a ich głównym punktem wyjścia są wirtualne dialogi z moim psem Kapslem - mówi w Czwórce Maria Apoleika, autorka jednoaktówek o psiej doli i niedoli, której fanpage podbija serca internautów.
rozwiń zwiń