"Homestating", czyli aranżacja mieszkań na sprzedaż

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2017 10:00
- Wbrew pozorom zapotrzebowania na homestating nie zgłaszają osoby, których mieszkania potrzebują generalnego remontu. Zmiany, które wprowadzamy to delikatny lifting. Naszym zadaniem jest sprawienie, aby wnętrze wyglądało ciekawie. - mówiła Maria Semczyszyn autorka programu "Homestating - mieszkania do sprzedania".
Audio
  • Maria Semczyszyn o "homestatingu" - aranżacji mieszkań na sprzedaż (Najlepszy Dzień Tygodnia/Czwórka)
Maria Semczyszyn, autorka programu Homestating-mieszkania do sprzedania
Maria Semczyszyn, autorka programu "Homestating-mieszkania do sprzedania"Foto: czwórka

diy majsterka 1200.jpg
Do It Yourself po polsku. Jak zostać majsterkowiczem?

W audycji wyjaśniała, że wprowadzane przez nich zmiany, choć niewielkie, są zauważalne zarówno dla właściciela mieszkania jak i potencjalnego nabywcy. - Zadaniem homestatingerki jest przeprowadzenie delikatnego makeupu nieruchomości. Nie można mylić naszych usług z generalnym remontem. Chodzi o to, żeby przestrzeniom w naszym mieszkaniu nadać określoną funkcję.

Maria Semczyszyn Oglądając wnętrze, które chcielibyśmy kupić musimy postarać się je zrozumieć. Problem większości wnętrz, nawet tych nowych polega na tym, że nie ma w nich zdefiniowanych punktów skupiających uwagę

Na czym polega "makeup nieruchomości"? Którym miejscom w naszym mieszkaniu powinniśmy poświęcić najwięcej uwagi? Jak je rozpoznać? Na ten temat rozmawialiśmy z profesjonalną homestatingerką Marią Semczyszyn. Zapraszamy do wysłuchania nagrania.

Maria Semczyszyn Homestating nie służy podniesieniu wartości nieruchomości. Mieszkanie poddane makeupowi ma zwiększyć szansę na szybką sprzedaż

***

Tytuł audycji: Najlepszy dzień tygodnia

Prowadzą: Kamila Dębczak i Kuba Marcinowicz

Gość: Maria Semczyszyn to m.in. autorka programu "Homestating-mieszkania do sprzedania"

Data emisji: 15.12.2017

Godzina emisji: 8.15

ac

Czytaj także

Home stager - kim jest mieszkaniowy "magik"?

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2017 14:15
Home stager zajmuje się metamorfozą wnętrz, rozpoznaje problemy z aranżacją mieszkania i wprowadza konieczne zmiany, by łatwiej było je sprzedać lub wynająć. - To taka "domowa inscenizacja". Pokazujemy naszym klientom, jak funkcjonuje dane mieszkanie m.in. poprzez odpowiednie umeblowanie - tłumaczyła Lidia Gombos.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Czy kolor ścian ma wpływ na to, jak czujemy się we wnętrzach?

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2017 13:34
Moda na białe i szare pomieszczenia powoli odchodzi do lamusa. Najnowsze trendy proponują odważne łączenie na pozór niepasujących do siebie barw. Kolor na ścianach daje nam poczucie ciepła i bezpieczeństwa? A może to tylko tymczasowa moda?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Mieszkanie na poddaszu. "Praktyczne i wygodne"

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2017 12:04
- Poddasze to ostatnio absolutny hit, jest doskonałe nawet dla rodzin z małymi dziećmi - mówiła w Czwórce Anna Grużewska, dziennikarka magazynu wnętrzarskiego.
rozwiń zwiń