Anna Karczmarczyk: marzenia są nieodłączną częścią mnie

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2018 12:23
- Mała Ania Karczmarczyk, gdy miała lat 7 marzyła, że albo zostanie żołnierzem Marines, albo aktorką - mówi w Czwórce już duża Ania Karczmarczyk. - Miałam starszego brata, razem ćwiczyliśmy karate i lubiliśmy się bić, w takim dobrym sensie. Sztuki walki mają przepiękny kodeks i cudowną moralność. Pociągało mnie też aktorstwo i to marzenie spełniłam - dodaje.
Audio
  • Anna Karczmarczyk opowiada o spełnionych marzeniach, debiutanckiej roli w "Galeriankach" i swojej karierze aktorki (Nieprzeciętne rozmowy/Czwórka)
Anna Karczmarczyk
Anna KarczmarczykFoto: Magdalena Żelazowska/Czwórka

- Nikt w mojej rodzinie nie uprawia tego zawodu. Mieli ze mną "przekichane", szukałam przeróżnych możliwości, rodzice zapisali mnie do Klubu Myszki Miki, statystowałam, nie chodziłam wtedy na castingi - wspomina gość Michała Misiorka. - Pamiętam pierwszy raz przed kamerą - jako statystka. Nagraliśmy wtedy reklamę z udziałem Przemysława Salety - dodaje.

Czytaj także:

Leszek Stanek 1200.jpg
Leszek Stanek: męczą mnie wolne weekendy

 

Anna Karczmarczyk przyznaje, że nigdy nie potrafiła usiedzieć w miejscu. Lubiła wyzwania, zawsze chciała mieć dużo zajęć. Jako szesnastolatka, z dużą obawą, przyjęła jedną z głównych ról w filmie "Galerianki"

Anna Karczmarczyk W życiu i pracy lubię proste zasady, moralność, walkę fair play, nie lubię wyścigu szczurów. To dziś niemodne zasady

- To jedna z najważniejszych ról w moim dorobku. Miałam ogromne szczęście. Dostałam możliwość stworzenia pełnej kreacji - mówi aktorka. - Niektórzy nie mają nigdy takiej szansy. Ja mam nadzieję, że jeszcze życie mnie zaskoczy - dodaje.

Co przyniosła jej rola w "Galeriankach"? Jaki miała wpływ na jej codzienne życie i naukę w szkole aktorskiej? Kiedy przychodzą do niej chwile zwątpienia? Czemu był czas, że jadła tylko kisiel i bułki? Jak gra się w przed żywą publicznością w teatrze, a czego uczą ją role serialowe? O tym w nagraniu audycji. 


***

Tytuł audycji: Nieprzeciętne rozmowy

Prowadzą: Michał Misiorek

Gość: Anna Karczmarczyk (aktorka)

Data emisji: 17.06.2018

Godz. emisji: 9.30

pj

Czytaj także

Marek Kaliszuk: szufladkują głównie ludzie z branży

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2018 11:20
- Nie lubię pytań o to, czy bardziej czuję się aktorem, czy wokalistą. Kształciłem się w obu kierunkach, mam doświadczenie w obu profesjach i nie chcę wybierać - mówi Marek Kaliszuk. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Magdalena Lamparska: siedząc w domu, nie złapie się okazji

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2018 15:40
- XXI wiek to jest ten czas, kiedy należy brać sprawy we własne ręce. Mamy różne możliwości, dobrze jest je wykorzystać - mówi Magdalena Lamparska.
rozwiń zwiń