"The Sims 4". Nadciąga "Śnieżna eskapada"

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2020 21:25
"The Sims 4: Śnieżna eskapada" pozwoli nam w pełni poczuć uroki zimy nawet, jeżeli rzeczywistość pozbawi nas śniegu za oknem.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/madamF

shutterstock gaming gracz2 1200.jpg
Fizyka w gamingu nie taka straszna, choć oszukana

Jeżeli mielibyśmy wskazać rekordzistę wydawania płatnych dodatków do swoich gier, to Electronic Arts od razu ma zagwarantowane pierwsze miejsce na podium. Seria "The Sims" od zawsze słynęła z bogatej zawartości, którą gracze mogli systematycznie rozszerzać za pomocą licznych DLC. Nie inaczej jest z "The Sims 4". Już niedługo otrzymamy najnowszy dodatek dla miłośników śnieżnego szaleństwa.

"The Sims 4: Śnieżna eskapada" pozwoli nam w pełni poczuć uroki zimy nawet jeżeli rzeczywistość pozbawi nas śniegu za oknem. Jedną z nowości będzie górska wioska Mt. Komorebi inspirowana Japonią. Jest to tzw. świat mieszany, w którym nasi podopieczni będą mogli spędzić upragnione wakacje lub nawet przenieść się do niego na stałe. Dodatkowo otrzymamy 130 dodatkowych przedmiotów wpływających na wygląd simów oraz dwie opcje znacząco wpływające na ich osobowość.

Czytaj także:

Styl prowadzonego życia będzie modyfikował nawyki w zachowaniu oraz odczuciach, które na podstawie wcześniejszych doświadczeń będą miały przełożenie na bieżące relacje oraz dostępne interakcje.

Posłuchaj także:

"Śnieżna eskapada" zadebiutuje na rynku 13 listopada na PC, Xbox One oraz PlayStation 4.

Łukasz "JeffreJ" Chmiel

Zobacz więcej na temat: Czwórka gaming zabawa hobby

Czytaj także

Skandal w CS:GO. Polacy zbanowani!

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2020 11:29
Aż 37 trenerów zostało ukaranych przez Esports Integrity Commission. Organizacja od dłuższego czasu prowadziła śledztwo związane z tak zwanym coach-bugiem. Niestety na niechlubnej liście znalazło się także dwóch Polaków.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marek Kamiński: z survivalem w grze jest jak w życiu

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2020 13:34
Trwa moda na survival. Jednym z miłośników tego gatunku gier jest Marek Kamiński, podróżnik i polarnik, filozof oraz pisarz. - Gry pobudzają wyobraźnię, uczą poprzez zabawę - mówił w rozmowie z Jeffrejem. 
rozwiń zwiń