X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Marek Kamiński

Marek Kamiński: Dekalog ma dla mnie znaczenie kompasu

1 marca Marek Kamiński rozpocznie swoją dziesięciodniową wędrówkę na górę Synaj. Wniesie na nią dwie kamienne tablice Dekalogu, z wypisanymi na nich przykazaniami. Następnie każdego dnia dotrze do jednego z biblijnych miejsc: na Hebron, na Górę Błogosławieństw, na Górę Tabor... Podróżnik, zdobywca biegunów i polarnik był gościem Polskiego Radia 24.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Marek Kamiński wiara Synaj

Rusza Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Ochroni podróżnych

Od ub. tygodnia klienci biur podróży są w 100 proc. chronieni na wypadek upadku biura podróży. W piątek weszła w życie Ustawa o Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym. - Fundusz to zabezpieczenie, w którym niewielkie kwoty są zbierane od klientów przez biura podróży – mówił gość Polskiego Radia 24 Marek Kamiński z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 turystyka Marek Kamiński wakacje ubezpieczenia biura podróży