Kto zostanie Nieprzeciętnym 2020? Głosowanie zakończone. Czekamy na Galę

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2020 10:44
Do 14 czerwca można było oddać głosy na swoich faworytów w plebiscycie Nieprzeciętni. Decyzję słuchaczy i internatów poznamy 25 czerwca podczas Gali "Nieprzeciętni 2020", która odbędzie się online.
Finaliści plebiscytu Nieprzeciętni 2020
Finaliści plebiscytu Nieprzeciętni 2020Foto: mat. pras.

nieprzecietni (1).jpg
NIEPRZECIĘTNI 2020. Zobacz serwis specjalny!

Sylwetki dziesięciu finalistów, wybranych przez jury spośród aż 420 kandydatur, prezentowane są na stronie Czwórki. Do słuchaczy i internautów należało ostatnie słowo. Ich decyzję poznamy 25 czerwca podczas Gali "Nieprzeciętni 2020", która odbędzie się online.

Łukasz Pawlik 1200.jpg
Dowiedz się więcej o finalistach. Tym razem - Łukasz Pawlik

"Nieprzeciętni" to plebiscyt adresowany do młodych ludzi, którzy na co dzień podejmują nietypowe działania, mają niebanalne zainteresowania, tworzą wyjątkowe rzeczy. - Kapituła miała twardy orzech do zgryzienia, żeby wybrać finałową dziesiątkę. Całe szczęście, że teraz to słuchacze będą wybierać tego jedynego Nieprzeciętnego - śmiała się Hanna Dołęgowska, szefowa radiowej Czwórki tuż przed otwarciem głosowania dla słuchaczy i internatów. - Uważam, że cała dziesiątka to ludzie nieprzeciętni. Im nie chodzi o promocję siebie, ale o coś więcej, za ich działaniami zawsze stoi jakaś większa idea. Są naprawdę wyjątkowi - dodała przewodnicząca jury.

ZOBACZ TAKŻE Wystartował plebiscyt Nieprzeciętni 2020. "Szukamy ludzi wyjątkowych" >>>

Magdalena Antoszewska 1200.jpg
Dowiedz się więcej o finalistach - Magdalena Antoszewska

Na stronie plebiscytu znajdziemy sylwetki całej dziesiątki, osób o bardzo różnych zainteresowaniach - od artystycznych, przez medyczne i edukacyjne, na społecznych kończąc. Głosowanie trwało do 14 czerwca - każda osoba mogła zagłosować nawet cztery razy dziennie na dowolnego finalistę. Można było także uzasadnić swój wybór: najwyżej ocenione pod kątem oryginalności, pomysłowości i wartości artystycznej teksty zostaną nagrodzone przez jury konkursu.

NIEPRZECIĘTNI 2020 Przedstawiamy finalistów >>> 

Przemek Bojanowski 663.jpg
Finaliści - spotkanie z finalistą Przemkiem Bojanowskim

Nazwisko najbardziej "Nieprzeciętnego" poznamy podczas uroczystej gali 25 czerwca, która odbędzie się online o godzinie 18.00. W nieprzeciętnych okolicznościach spotkają się finaliści i jurorzy, a dla wszystkich zagra Krzysztof Zalewski z zespołem.

ZOBACZ TAKŻE Nieprzeciętni 2019. Wielka gala - sprawdź, co się działo [GALERIA]

Galę poprowadzą Kasia Dydo-Rosłoń i Kuba Marcinowicz, a o oprawę muzyczną zadba DJ Bert. Zapraszamy do słuchania i oglądania na stronie Czwórki i w naszych social mediach. 

***

Czwórki można słuchać w Internecie na czworka.online, w systemie DAB+ i w urządzeniach mobilnych z systemem iOS oraz Android przez nową aplikację Polskie Radio.

Materiały sponsora/mat. pras. Materiały sponsora/mat. pras.

mat. pras./kd/pj

Czytaj także

Przerób-My. Zobacz, jak powstaje rękodzieło

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2019 12:19
Warszawski festiwal Przerób-My łączy rękodzieło z upcyklingiem. - Przede wszystkim polega na tym, że tworzymy na żywo - mówiła Eliza Poprawa, organizatorka festiwalu Przerób-My.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Miike Snow czy Michael Kiwanuka - kogo Blauka słucha zimą?

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2020 14:50
Zarówno Piotr Lewańczyk i Georgina Tarasiuk nie są miłośnikami białego szaleństwa. - Kompletując nasze snowtracki przyjęliśmy więc taką strategię, że będą to piosenki bardziej do odpoczynku niż zabawy na stoku - mówili muzycy duetu Blauka.
rozwiń zwiń