Polskie Radio

Mariah Carey gotowa na Boże Narodzenie. Będzie kolejny hit?

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2021 12:30
Mariah Carey zmasakrowała halloweenowe dynie, ogłaszając tym samym rozpoczęcie okresu bożonarodzeniowego. Wokalistka umieściła też w sieci fragment nowej świątecznej piosenki.
Mariah Carey
Mariah CareyFoto: Shutterstock / Featureflash Photo Agency

"Gotowi? Naprzód!" – takiej treści komunikat amerykańska gwiazda umieściła niedawno na Twitterze, opatrując go wymownym filmikiem, w którym zakrada się do pokoju udekorowanego na Halloween, by za pomocą pałki zniszczyć jedną z leżących tam dyń. Chwilę potem zaczyna rozbrzmiewać jej wielki bożonarodzeniowy hit "All I Want For Christmas Is You", zwiastujący nadejście nowego okresu w kalendarzu.

Wokalistka dała też przedsmak nowej piosenki "Fall in Love at Christmas", która w całości ma się ukazać 5 listopada. Czy będzie to przebój na miarę tego sprzed 27 lat, który wszedł już do świątecznego kanonu serwowanego co rok w grudniu przez stacje radiowe? Przekonamy się już niebawem.

Przed nowym utworem Mariah stoi nie lada wyzwanie. "All I Want For Christmas Is You" jest bowiem trzecim pod względem popularności bożonarodzeniowym singlem w historii. Na liście bestsellerów ustępuje jedynie piosenkom "Silent Night" oraz "White Christmas" – obie zaśpiewał Bing Crosby. Bije natomiast na głowę takie hity, jak choćby "Last Christmas" duetu Wham!, czy "Merry Christmas Everyone" Shakin' Stevensa.

źródło: YouTube / Mariah Carey

kc/r

Czytaj także

Ambasador USA śpiewa "All I want for Christmas"

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2012 10:17
Stephen Mull oraz amerykańscy i polscy pracownicy ambasady Stanów Zjednoczonych w Warszawie nakręcili świąteczny klip.
rozwiń zwiń
Czytaj także

10 najlepszych świątecznych przebojów

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2016 17:00
Trudno sobie wyobrazić święta Bożego Narodzenia bez odpowiedniej oprawy muzycznej. Przyjemne dźwięki doskonale wprawiają nas w atmosferę świąt i umilają kupowanie prezentów dla najbliższych, ubieranie choinki, przygotowywanie smakowitych wypieków. Poza klasycznymi i bezkonkurencyjnymi kolędami, w okresie świątecznym rozbrzmiewają znane przeboje. Prezentujemy listę 10 najbardziej popularnych.
rozwiń zwiń