!-- OneTrust Cookies Consent Notice start for polskieradio.pl -->
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Co wiemy o kunach? "Ferie z książką" w Polskim Radiu Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2022 23:29
W "Dzienniku Popołudniowym" pojawia się szereg wywiadów oczerniających bohaterki pełnej nieoczekiwanych zwrotów akcji, detektywistyczno - kulinarnej historii Justyny Bednarek. Według relacji buszujący na warszawskich Bielanach gang sprytnych kun "przegryza w samochodach kable wysokiego napięcia i inne przewody m.in. te w okolicach zaworów", "dostaje się do budynków, wspinając się po rynnach" i sieje zamęt przy ulicy Kameliowej. Czy naprawdę kuny są takimi szkodnikami?
Zapraszamy na Ferie z książką w Polskim Radiu Dzieciom
Zapraszamy na "Ferie z książką" w Polskim Radiu DzieciomFoto: PR

Odpowiedzi na to pytanie poszukaliśmy w "Poranku" Polskiego Radia Dzieciom na który już od godziny 7.00 zaprosiła Martyna Chuderska. W tej audycji nie zabrakło informacji, faktów i ciekawostek o tych zawadiackich zwierzętach.

Posłuchaj
05:56 [i] 2502 - Ferie z książką - wywiad.mp3 "Ferie z książką". Rozmowa z Justyną Bednarek o książce "Pięć sprytnych kun"

 

Zapraszamy do słuchania i rozmów telefonicznych na antenie.

Numer telefonu do studia PRD: 22 645 20 55.

Audycja: Poranek w Polskim Radiu Dzieciom
Prowadziła: Martyna Chuderska
Data emisji: 25.02.2021.
Godzina emisji: 7.00-10.00.  

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.  

Polskie Radio Dzieciom zaprasza również do korzystania z bogatej oferty podcastowej anteny, w której dostępne są cieszące się dużym zainteresowaniem propozycje dla najmłodszych: "Bajki opowiadane przez dzieci" oraz "Opowieści ludów świata", jak również podcasty podróżnicze czy poradnikowe dla rodziców w tym podcasty przygotowane przez Idę Nowakowską

W ofercie cyfrowego Polskiego Radia Dzieciom dostępne są także podcasty przygotowane z myślą o dzieciach. Wśród nich "Bajki opowiadana przez dzieci", "Bajania Kulfona i Moniki. Dla dzieci" oraz "Opowieści ludów świata". Zapraszamy na podcasty.polskieradio.pl.

Wszystkie podcasty Polskiego Radia Dzieciom są dostępne na stronie podcasty.polskieradio.pl

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali!

Zobacz także
Czytaj także

"Ferie z książką". Fascynująca historia prania czyli od tary do pralki

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2022 08:08
Jak wyglądało pranie w dawnych czasach? Do czego służyła kijanka? Kiedy pojawiła się pierwsza pralka automatyczna? Pierwszą ponoć stworzył William Blackstone w roku 1874. Zbudował ją w prezencie urodzinowym dla swojej żony. Jeszcze wtedy nikt nie przeczuwał, że stanie się "żarłoczną maszyną" zjadającą różne części garderoby ze szczególnym upodobaniem do skarpet. Takiego odkrycia dokonała kilka lat temu Justyna Bednarek, z którą spotykaliśmy się w "Poranku".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Zapraszamy na "Ferie z książką" w Polskim Radiu Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2022 21:56
W studiu PRD od samego rana gwarno i głośno. Martyna Chuderska i Smok Adaś przygotowali spektakl kukiełkowy. W rolach głównych ... najsłynniejsze warzywa z wierszy wybitnych poetów.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Ferie z książką". Poszukiwane baśniowe czarownice!

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2022 23:06
Poszukiwany ten szczególny wygląd: zniszczony, spiczasty kapelusz, haczykowaty nos, wysunięty podbródek. Podejrzane o: rzucanie uroków, sporządzanie mikstur, latanie na miotle. Uwaga! Mogą pojawiać się z czarnym kotem lub kryształową kulą.
rozwiń zwiń