!-- OneTrust Cookies Consent Notice start for polskieradio.pl -->
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Zapraszamy na "Ferie z książką" w Polskim Radiu Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2022 21:56
W studiu PRD od samego rana gwarno i głośno. Martyna Chuderska i Smok Adaś przygotowali spektakl kukiełkowy. W rolach głównych ... najsłynniejsze warzywa z wierszy wybitnych poetów.
Zapraszamy na Ferie z książką w PRD.
Zapraszamy na "Ferie z książką" w PRD. Foto: Polskie Radio

Jeśli jesteście ciekawi czy mieszkańcy miasteczka Pietruszkowa Wola z książki Justyny Bednarek "Ty tez możesz uratować świat" mają podobne dylematy jak dyskutujący bohaterowie ze straganu Jana Brzechwy, posłuchajcie poniedziałkowego "Poranka".

Posłuchaj
152:28 2022_02_21 07_00_00_RadioDzieciom_Poranek.mp3 "Ferie z książką" w Polskim Radiu Dzieciom_21.02.2022.

 

Na stra­ga­nie w dzień tar­go­wy
Ta­kie sły­szy się roz­mo­wy:
"Może pan się o mnie oprze,
Pan tak więd­nie, pa­nie ko­prze." 

---> SŁUCHAJ TERAZ POLSKIEGO RADIA DZIECIOM <---

Zapraszamy do słuchania i rozmów telefonicznych na antenie.

Numer telefonu do studia PRD: 22 645 20 55.

Audycja: Poranek w Polskim Radiu Dzieciom
Prowadziła: Martyna Chuderska
Data emisji: 21.02.2021.
Godzina emisji: 7.00-10.00.  

Czytaj więcej:

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Zobacz także
Czytaj także

"Nasza Mała Mama". Rozmowa z autorką

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2021 16:38
Niedawno ukazała się książka Lidii Iwanowskiej-Szymańskiej i Aleksandry Grzegorek "Nasza Mała Mama". Wspólny projekt autorki tekstu i ilustratorki skierowany jest zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Książka przyjęła formę wiersza. Została napisana prostym językiem i choć mało w niej słów, wiele zostało powiedziane. Wiersz to historia niesłyszącej mamy opowiedziana z perspektywy jej dzieci. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Zakończyły się "Ferie z książką" w Polskim Radiu Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2022 10:00
W piątek 25 lutego zakończyła się akcja "Ferie z Książką". W "Poranku w Polskim Radiu Dzieciom" Justyna Bednarek - popularna autorka książek, przez dwa tygodnie opowiadała słuchaczom m.in. o tym, jak znaleźć interesujący temat i jak czytać, żeby się nie nudzić. Na miłośników literatury czekały wyjątkowe tytuły.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Plebiscyt "Lokomotywa – książka dla niedorosłych". Rozmowa z Tatianą Audycką-Szatrawską

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2022 13:00
18 stycznia bieżącego roku wystartowała czwarta edycja powstałego z inicjatywy blogerów książkowych  plebiscytu "Lokomotywa – książka dla niedorosłych". Jest to swoista promocja literatury wysokiej jakości – tej znanej i mniej znanej. Więcej o plebiscycie opowiedziała w audycji Kulturalna Strefa popularyzatorka dziecięcej i młodzieżowej literatury, Tatiana Audycka-Sztrawska.
rozwiń zwiń