X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Czy wychowanie fizyczne "leży" w Polsce?

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2016 12:00
Okazuje się, że kondycja Wychowania Fizycznego nie jest najlepsza. Zamiast motywować dzieci do wysiłku fizycznego i traktowania go jako dobrej zabawy, jest uznawana jako męczący obowiązek.
Audio
Czy wychowanie fizyczne leży w Polsce?
Foto: Glow Images/East News

Rośnie liczba dzieci, które są aktywne fizycznie zaledwie godzinę w ciągu dnia. Wskaźnik ten wzrósł w porównaniu do 2010 roku o 4 punkty procentowe. Oznacza to, że zaledwie 25 procent dzieci i młodzieży rusza się wystarczająco jak na swój wiek.
Jakie zadanie ma w tym wieku pełnić w szkole edukacja fizyczna dzieci? Jak zmotywować najmłodszych do większego wysiłku dla zdrowia?

W drugiej godzinie audycji zapraszamy zaś na rozmowę o Stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce i organizowanej przez nie kampanii "Podaruj dzieciom ich pierwsze święta".

Zapraszamy do posłuchania audycji, a także do komentowania i zadawania pytań na naszym funpage'u: www.facebook.com/polskieradiodzieciom oraz do kontaktu telefonicznego w trakcie audycji: 22 645 20 55.

 

Zapraszamy na "Strefę Rodzica" od poniedziałku do piątku w godzinach 21:00 - 23:00, a szczególnie w środę 14 grudnia.

Zobacz także