X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Trening mięśni miednicy

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2018 23:59
Trening mięśni głębokich i dna miednicy jest metodą fitness o działaniu terapeutycznym. Prawidłowa kondycja tej grupy mięśni ma zarówno znaczenie dla kobiet dbających o prawidłowe utrzymanie ciąży, jak i dla zdrowia i komfortu kobiet dojrzałych.
Audio
  • 11.10.18 Strefa Rodzica: trening mięśni głębokich i dna miednicy
Podczas ćwiczeń pracujemy mięśniami głębokimi, ustawiając szkielet w taki sposób, jaki jest dla niego prawidłowy, a który niestety często wypaczony jest złymi nawykami, siedzącym trybem życia oraz stresem.
Podczas ćwiczeń pracujemy mięśniami głębokimi, ustawiając szkielet w taki sposób, jaki jest dla niego prawidłowy, a który niestety często wypaczony jest złymi nawykami, siedzącym trybem życia oraz stresem.Foto: pixabay/CC0

Gościem audycji była Kamila Raczyńska-Chomyn – edukatorka seksualna, instruktorka treningu mięśni dna miednicy, doulą oraz prowadząca fanpage Pani Miesiączka i Dobre Ciało na temat PMS czyli zespołu napięcia przedmiesiączkowego oraz o  PMDD - przedmiesiączkowych zaburzeniach dysforycznych.

Audycję przygotowała Joanna Ficińska.

Goście audycji: 

Data emisji: 11.10.2018

Więcej audycji z cyklu Strefa Rodzica w Polskim Radiu Dzieciom


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Rok szkolny – pora wdrożyć się w rytm służący zdrowiu

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2018 11:40
Powtarzalność czynności w ciągu dnia służy rozwojowi dziecka. Dotyczy to zarówno codziennych zajęć, posiłków i pory snu. Zaburzenie tego rytmu odbija się na zdrowiu malucha, jak również na funkcjach poznawczych jego mózgu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zdrowie serca na życzenie

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2018 23:55
Problemy z układem naczyniowo-sercowym mogą mieć bardzo różne przyczyny, jednak jego zdrowie w dużej mierze zależy od stylu życia, jaki prowadzimy.
rozwiń zwiń
Zobacz także