X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Dobra mama dba też o siebie

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2018 23:59
Szczęśliwa mama to szczęśliwe dzieci i choć to brzmi banalnie, to najlepszy wzór jaki możemy dać. Podobnie szczęśliwy tata. Niestety wzorce mamy zupełnie inne. Mama jest zwykle po prostu zmęczona, zapracowana, zajęta robieniem szczęścia wszystkim dookoła. A mama przede wszystkim jest kobietą i człowiekiem!
Audio
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: pixabay/CC0

Gottmanowie (The Gottman Institute) w swoich ponad 40 badaniach nad relacjami zauważyli, że fundamentami relacji są zaufanie i zaangażowanie, że potrzeba nam zrozumienia i życia w zgodnie ze sobą, żeby tworzyć szczęśliwe relacje.
Jak mamy je tworzyć z zgodzie ze sobą, skoro w gąszczu obowiązków i dzięki gotowym receptom, jacy mamy być nawet nie mamy okazji by siebie naprawdę poznać.

Goście Strefy Rodzica:  Monika Skorykow - trener komunikacji i budowania relacji, Tatiana Pałucka - fotograf i coach, Karolina Gabryś - założycielka i prowadząca Klub My Kobiety.

Audycję przygotowała Joanna Ficińska.

Data emisji: 05.11.2018

Więcej audycji z cyklu Strefa Rodzica w Polskim Radiu Dzieciom


Zobacz także

Czytaj także

Charakter człowieka - jak się kształtuje?

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2018 22:05
W audycji rozmowa o kształtowaniu się charakteru, o tym w procesie jego formowania ważniejsze są geny czy wychowanie dziecka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trening mięśni miednicy

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2018 23:59
Trening mięśni głębokich i dna miednicy jest metodą fitness o działaniu terapeutycznym. Prawidłowa kondycja tej grupy mięśni ma zarówno znaczenie dla kobiet dbających o prawidłowe utrzymanie ciąży, jak i dla zdrowia i komfortu kobiet dojrzałych.
rozwiń zwiń