X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Bliżej przyrody

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2019 23:55
Kojarzycie ludzi, którzy deklarują, że najchętniej rzuciliby wszystko i wyjechali w Bieszczady? W większości przypadków to tylko puste słowa, wygłaszane ot tak, bez pokrycia, zwykle pod wpływem zmęczenia doczesnością. Ale są też tacy, którzy to zrobili!
Audio
A może rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady?
A może rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady?Foto: pixabay.com

Postanowiłem wyrwać tych ludzi z odmętów dzikiej przyrody i na chwilę zaprosić do cywilizacji. Co prawda nie przyjadą z Bieszczad, ale z mazowieckich i świętokrzyskich wsi. Nie zmienia to jednak faktu, że w pewnym momencie swojego życia postanowili pójść nieco inną drogą i bardziej przytulić się do przyrody.

Mało tego - od pewnego czasu zarażają swoją dzikością całe rodziny, pokazując rodzicom i dzieciom, ile radości może dać zabawa błotem, piaskiem, patykami i sianem. I że życie w zgodzie z przyrodą daje poczucie prawdziwego szczęścia i spełnienia. :)

Goście Polskiego Radia Dzieciom: Barbara Zamożniewicz, Emilia Góźdź, Magda Karpienia.

Rozmawiał Marcin Perfuński.

Zapraszamy do wysłuchania zapisu audycji.

Data emisji: 1.07.2019

Więcej audycji z cyklu Strefa Rodzica w Polskim Radiu Dzieciom

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Pozytywna dyscyplina

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2019 23:59
Skuteczna metoda wychowawcza oparta na wzajemnym szacunku i miłości, która zakłada, że w relacji dorosły-dziecko mamy zarówno szacunek do dziecka, jak i szacunek do siebie oraz zwracamy uwagę na wymogi sytuacji w jakiej się znajdujemy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak sprawić aby chłopiec stał się prawdziwym mężczyzną?

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2019 09:01
Czy jest jedna recepta na mądre wychowanie chłopca? Jaką rolę odgrywa tu matka a jaką ojciec? Czy inaczej powinniśmy wychować chłopca a inaczej dziewczynkę? - odpowiada psycholog, Elżbieta Grabarczyk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak rozpocząć edukację domową?

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2019 23:55
Podstawowa edukacja domowa, jak ją rozpocząć? Jakie kroki trzeba podjąć? Czy każdy rodzic nadaje się do tego by prowadzić edukację w domu? Jakie są wady a jakie zalety takiego rozwiązania?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sztuka szczęśliwego życia

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2019 23:55
Anna Chomiak, blogerka, dwukrotna mistrzyni Polski w  judo i autorka książki "Nieidealnik. Sztuka szczęśliwego życia" opowiada o drodze, jaką przeszła aby zrozumieć, że nie musi być idealna, aby być szczęśliwa.
rozwiń zwiń
Zobacz także