X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Jak zrozumieć małe dziecko?

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2019 07:53
Jak nauczyć się rozpoznawać i prawidłowo reagować na prawdziwe potrzeby swojego dziecka i nie wpaść w pułapkę "niezawodnych metod" i "instrukcji obsługi"?
Audio
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjne Foto: shutterstock.com

W książce "Jak zrozumieć małe dziecko?" 7 matek, zawodowo związanych z rozwojem dziecka, wspiera inne matki i ojców w ich drodze do świadomego i odpowiedzialnego rodzicielstwa. Opierając się na wiedzy z zakresu neurobiologii, teorii więzi i psychologii, weryfikują nasze polskie mity wychowawcze i przekonania o naturze dziecięcej.

Goście audycji: Ewa Krogulska, współautorka książki, psycholog, doula i promotorka karmienia piersią, związana z redakcją serwisu dziecisawazne.plMagdalena Trzewik, psycholog, absolwentka kursu Porozumienia bez Przemocy, trenerka FamilylabAga Nuckowska, redaktor naczelna magazynu dziecisawazne.pl, terapeutka Gestalt, pedagog i filolog.

Rozmawiała Aleksandra Jasińska.

Data emisji: 27.11.2019

Godzina emisji: 21:00

Audycja "Strefa rodzica" od poniedziałku do piątku w godz. 21.00 - 23.00.

Polskie Radio Dzieciom ma profil na Facebooku raz konto na Instagramie - można tam znaleźć więcej informacji o aktywnościach antenowych i poza antenowych!

Zobacz więcej na temat: rodzice dzieci wychowanie
Zobacz także

Czytaj także

Konferencja online dla rodziców

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2019 23:57
To już druga edycja tego niezwykłego wydarzenia, które odbywa się wyłącznie w sieci i trwa pięć dni.(2-7 grudnia 2019). Każdego dnia jest trzech prelegentów i pięć bloków tematycznych: rodzice, dbam o siebie, komunikacja, dzieci, nastolatki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zdrowe i pełne energii dziecko

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2019 23:57
Polskie dzieci tyją najszybciej w Europie – źle się odżywają, mało się ruszają. Już co piąte polskie dziecko ma nadwagę lub otyłość. To bagaż na całe życie. 
rozwiń zwiń