Polskie Radio Dzieciom

Wsparcie dla książki napisanej przez dzieci dla dzieci

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2018 13:00
Po raz drugi realizowany jest projekt Książki charytatywnej dla dzieci, którego ideą jest wydanie książki dla dzieci przebywających w szpitalach i domach dziecka. W ramach I edycji powstała książka ”Gwiezdne marzenia”. Tym razem powstaje książka ”Dzieci Dzieciom”, czyli Przewodnik po życiu dla Małych i Dużych, której autorami i ilustratorami są młodzi twórcy w wieku 5-18 lat z całej Polski.
Audio
  • Posłuchaj rozmowy z Katarzyną Malinowską i Dominiką Jędrzejewską - Wiergiles o projekcie książki charytatywnej dla dzieci. (Strefa rodzica/Polskie Radio Dzieciom).

Na portalu wspieram.to trwa zbiórka pieniędzy na druk tej wyjątkowej książki, w której znajdą się trzydzieści dwie piękne i wartościowe bajki, baśnie oraz opowiadania, a także historie dotyczące trudnych i ważnych tematów, jak niepełnosprawność. Tym razem książka trafi także do bibliotek. 

Aby wydanie książki było możliwe potrzebne są pieniądze na jej druk. Zapraszamy do wsparcia akcji wspieram.to bo jest to jedyna okazja do zostania współwydawcą i zakupienia tej wspaniałej książki. 

Na portalu obowiązuje zasada wszystko albo nic, która oznacza, że jeśli organizatorzy akcji nie uzbierają 20 tysięcy złotych, to nic nie otrzymają i nie będzie możliwości wydania książki (Darczyńcy otrzymają zwrot wpłaconych pieniędzy), ale jeśli uda się uzbierać minimalną kwotę to powstanie cudowna książka. Im większą kwotę uda się zebrać, tym więcej książek zostanie wydanych i przekazanych do szpitali, domów dziecka i bibliotek.

Więcej informacji i fragmenty bajek dostępne są na stronie Wydawnictwa Sofijka oraz na jej profilu na facebooku.

(Materiały promocyjne)

jo

Zobacz także
Czytaj także

Książka charytatywna "Dzieci dzieciom"

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2018 13:20
rozwiń zwiń