Polskie Radio Dzieciom

Zobacz wywiady z Magdą Beredą. WIDEO

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2021 08:00
Wywiady, bajki opowiadane dzieciom i szybkie pytania i odpowiedzi to aktywności jakie Polskie Radio Dzieciom zaplanowało dla najmłodszych słuchaczy na czas ferii zimowych. Jak gwiazdy spędzają ten wyjątkowy czas? Każdego dnia na antenie tej cyfrowej stacji oraz na stronie internetowej i w mediach społecznościowych królowała inna gwiazda. Zaprasza Magda Bereda.
Ferie z gwiazdami z Polskim Radiem Dzieciom w towarzystwie Magdy Beredy
"Ferie z gwiazdami z Polskim Radiem Dzieciom" w towarzystwie Magdy BeredyFoto: PR

"Zimowe rozmowy z gwiazdami" To propozycja Polskiego Radia Dzieciom na dwa tygodnie ferii zimowych. Co gwiazdy lubią robić w wolnych chwilach? O czym marzą? Na te i wiele innych pytań odpowiadają Ala i Ola Tracz, Michał Kaczmarek, Magda Bereda, Anika Dąbrowska, Carla Fernandes, 4 Dreamers, Natalia Sisik, Czarek Czaruje, Siostry Szlachta i Kinga Sawczuk. Każdego dnia słuchacze mają okazję również wygrać nagrodę specjalnie przygotowaną przez gwiazdę!

Zobacz wywiad z Magdą Beredą.

Magda opowiedziała o swoich początkach w sieci, o tym jak rodzice ją wspierali w realizacji jej marzeń. Dała też kilka rad co zrobić, aby osiągnąć sukces nie narażając się na niezadowolenie rodziców.
Zobacz zabawę w "Szybkie strzały".

Prezentujemy ostatni wywiad w którym Magda Bereda opowiedziała bajkę stosując słowne tricki. Zadaniem słuchaczy jest odgadnięcie jaka to bajka. 

Wśród zaproszonych gwiazd Ala i Ola Tracz, Michał Kaczmarek, Magda Bereda, Anika Dąbrowska, Carla Fernandes, 4 Dreamers, Natalia Sisik, Czarek Czaruje, Siostry Szlachta i Kinga Sawczuk. Zapraszamy!

-->> Każdego tygodnia Polskie Radio Dzieciom emituje ponad 100 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik. Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! Dostępna w internecie szczegółowa ramówka pozwoli rodzicom na dokładne zaplanowanie dnia razem z Polskim Radiem Dzieciom!

jo

 

Zobacz więcej na temat: Ferie zimowe W POLSKIM RADIU
Zobacz także
Czytaj także

Ferie zimowe z Polskim Radiem. Propozycje dla dzieci i rodziców

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2021 20:00
Ferie zimowe 2021 są inne niż wszystkie ze względu na obowiązujące obostrzenia. Polskie Radio, uwzględniając oczekiwania swoich słuchaczy, przygotowało na czas przerwy od nauki bogatą ofertę skierowaną zarówno do dzieci, jak i do rodziców. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Zimowe rozmowy z gwiazdami". Ala i Ola Tracz. WIDEO

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2021 23:00
Tej zimy zaprosiliśmy naszych młodych słuchaczy na spotkania z gwiazdami, ulubieńcami dzieci. Na stronie internetowej Polskiego Radia Dzieciom oglądać można wywiady z artystami tj.  Ala i Ola Tracz, Michał Kaczmarek, Magda Bereda, AniKa Dąbrowska, Carla Fernandes, 4 Dreamers, Natalia Sisik, Czarek Czaruje, Siostry Szlachta i Kinga Sawczuk. Cykl 10 spotkań rozpoczynamy w towarzystwie wokalistek Ali i Oli Tracz. Jak siostry przygotowują się do swoich występów na scenie? Jakie są ich pozamuzyczne pasje i jakie są ich największe osiągnięcia? 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Wyjątkowe wywiady z Michałem Kaczmarkiem. WIDEO

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2021 09:55
"Ferie z gwiazdami" to propozycja Polskiego Radia Dzieciom na najbliższe dwa tygodnie ferii zimowych. Jak spędzają je gwiazdy? Co lubią robić w wolnych chwilach i jaką bajkę opowiedzą dzieciom? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą artyści, m.in. Michał Kaczmarek, Magda Bereda i Kinga Sawczuk. Każdego dnia królować będzie inna gwiazda. 
rozwiń zwiń