X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Zakończył się Międzynarodowy Festiwal Najmłodszych [POSŁUCHAJ]

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2021 22:57
Międzynarodowy Festiwal Sztuki dla Najnajmłodszych Sztuka Szuka Malucha to multidyscyplinarny, artystyczny projekt skierowany do dzieci od zera do pięciu lat oraz ich opiekunów. Co roku, na początku lipca, spotykamy się, by wspólnie bawić się, świętować, a przede wszystkim doświadczać sztuki - wszystkimi zmysłami!
Międzynarodowy Festiwal dla Najmłodszych Sztuka Szuka Malucha
Międzynarodowy Festiwal dla Najmłodszych Sztuka Szuka Malucha Foto: mat. pras.

Festiwal organizowany jest przez Art Fraction Foundation w ścisłej współpracy z Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu – inicjatorem nurtu teatru dla najnajmłodszych w Polsce oraz pomysłodawcą cyklu Sztuka Szuka Malucha. 

Posłuchaj
59:04 27.06.Kulturalna strefa.mp3 Rozmowa Martyny Chuderskiej z Alicją Morawską-Rubczak (Kulturalna strefa/Polskie Radio Dzieciom)_27.06.2021.

 

FESTIWAL NAJMŁODSZYCH
W ramach Festiwalu zaprezentowane były trzy programy:

Sztuka Szuka Malucha zrealizowana przez Art Franction Foundation

Mapping Festiwal realizowany przez Teatr Animacji w Poznaniu w ramach projektu "Mapping. A map on the aesthetics of performing arts for early years".

Smyka Muzyka realizowana przez Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu.

Wspólnie zaprezentujemy spektakle z Polski i Europy oraz koncerty i wydarzenia muzyczne. Spotkamy się z Wami podczas warsztatów, akcji twórczych, masterclasses.

Projekt Sztuka Szuka Malucha został zainicjowany przez Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu w 2006 roku. W latach 2014-2019 Festiwal organizowany był wspólnie przez Centrum i Art Fraction Foundation. W latach 2020-2021 projekt realizowany jest przez Art Fraction Foundation.    

Posłuchaj
05:22 5.07.Festiwal Najmłodszych.mp3 Relacja Julii Rozbieckiej - reporterki PR Dzieciom z Festiwalu Najmłodszych (Popołudnik/Polskie Radio Dzieciom)_5.07.2021.

 

KIEDY? 28.06-04.07.2021
GDZIE? W Teatrze Animacji w Poznaniu, CK Zamek i na Scenie Wspólnej Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu.
DLA KOGO? Dla dzieci od 0 do 5 lat i bliskich im dorosłych.

PIKNIK RODZINNY

Festiwal Najmłodszych to wydarzenie rodzinne i radosne! Bardzo czekaliśmy na powrót na widownie i w przestrzenie teatralne naszych najmłodszych widzów i ich najbliższych dorosłych. Jak co roku, bardzo chcemy spotkać się również z Wami osobiście - spędzić czas w swobodnej, zabawowej atmosferze, poznać się lepiej, odpocząć, i twórczo powygłupiać. W festiwalowy weekend zapraszamy Was bardzo serdecznie na piknik rodzinny, który będzie doskonałą okazją do spotkań i pogaduszek na same wesołe tematy.

Piknik rozpocznie koncert:

"Apsik!" Fundacji Mikro Teatr, sobota 3.07 godz. 12:00 i zakończy wydarzenie "Wielkie rzeczy na Wielki Finał", czyli czytanie performatywne książki Maliny Prześlugi "Wielkie Rzeczy" i mini koncert Waszych ulubionych piosenek ze zbioru "Popotulajki i dopoduszki" (www.potupajkidopoduszki.com) w wykonaniu Iwony Skwarek, Marysi Dąbrowskiej i - rzecz jasna - Zwierzaków!

Nie zabraknie też piknikowych atrakcji:
- warsztatów twórczych przygotowanych przez Ambientówkę
- wesołych rozruchów z Daną Chmielewską
- setów muzycznych przygotowanych przez naszego festiwalowego DJa - Marcina Piątyszka.

A to wszystko w naszej wielkie piaskownicy w samym sercu miasta - na Dziedzińcu Zamkowym. Oczywiście nie zabraknie pyszności od Małych Fusów!
Wstęp na Piknik Rodzinny za okazaniem dowolnego biletu na Festiwal Najmłodszych.
Liczba miejsc jest ograniczona - prosimy o cierpliwość!

Wielkie Rzeczy na Wielki Finał/Art Fraction Foundation, niedziela 4.07 godz. 17:00
Wstęp na wydarzenie finałowe za okazaniem biletu na dowolne wydarzenie Festiwalu Najmłodszych.

Dziedziniec Zamkowy – wejście od Al. Niepodległości
Sobota, 3.07.2021, godz. 13.00-17.00
Niedziela, 4.07.2021, godz. 12.00-17.00

Więcej informacji na festiwalnajmlodszych.pl/ 

Polskie Radio Dzieciom jest patronem medialnym Festiwalu Najmłodszych

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

 

---> SŁUCHAJ POLSKIEGO RADIA DZIECIOM <---

Zobacz także

Czytaj także

Jak pandemia zmieniła biblioteki w małych miejscowościach

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2021 13:12
Biblioteki kojarzą się z miejscem pełnym ciszy i spokoju. Jest to także skarbnica wiedzy wypełniona po brzegi książkami różnego rodzaju. W mniejszych miejscowościach stanowią one także centrum kulturowego życia miasta. W jaki sposób są one zatem prowadzone oraz jak udało im się przetrwać okres pandemii? W Strefie Rodzica odpowiedzi udzieliły główny inspektor Biblioteki Publicznej we Włochach, Hanna Bolesta, dyr. Biblioteki Miejskiej w Siemiatyczach, Ewa Nowik oraz kierownik filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Siemiatyczach, Marta Waszczeniuk.
rozwiń zwiń