Polskie Radio Dzieciom

Maja Krzyżewska w Polskim Radiu Dzieciom. Ferie, muzyka i wiele więcej...

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2024 21:57
W Polskim Radiu Dzieciom zagościła Maja Krzyżewska, młoda artystka, której talent zaowocował udziałem w Eurowizji Junior w 2023 roku. W audycji "Ferie z gwiazdami", Maja podzieliła się nie tylko swoimi pasjami muzycznymi, ale również planami na nadchodzące ferie oraz wspomnieniami z rodzinnych spotkań.
Maja Krzyżewska w studiu Polskiego Radia Dzieciom
Maja Krzyżewska w studiu Polskiego Radia DzieciomFoto: PR

Dla Mai ferie to czas wyjątkowy, pełen radości i wspólnych chwil z rodziną. Zaznaczyła, że każde ferie to okazja do zjazdu całej rodziny, z którymi zjeżdżają na sankach, choć czasem muszą obejść się bez tradycyjnych i sięgać po improwizowane rozwiązania, jak na przykład zjeżdżanie na workach. 

W rozmowie nie zabrakło wątku sportowego. Maja, entuzjastka jazdy na snowboardzie, wyznała, że w tym roku, jej noworocznym postanowieniem jest doskonalenie sztuki tańca na szarfie akrobatycznej. Do tej pory Maja uczyła się tej dyscypliny w domu, a teraz chce chodzić na zajęcia. 

Maja Krzyżewska w Nicei Maja Krzyżewska w Nicei

Muzyka, będąca integralną częścią życia Mai, odgrywa kluczową rolę także w planach na ferie. Artystka zdradziła, że pracuje nad nową piosenką. Chociaż nie zdradziła jeszcze szczegółów dotyczących utworu, jej fani z pewnością nie mogą się doczekać kolejnej muzycznej niespodzianki. 

Podczas rozmowy, Maja podzieliła się również sposobem radzenia sobie ze stresem przed występami. Wspomniała o spokojnym oddechu i rozmowami. To w jej przypadku działa najlepiej. 

Posłuchaj
12:47 Feri z gwiazdami 1.mp3 Maja Krzyżewska w Polskim Radiu Dzieciom. Ferie, muzyka i nie tylko ...

 

Na koniec rozmowy Maja przygotowała niespodziankę dla swoich fanów. Autograf artystki na specjalnej pocztówce, będzie można zdobyć, wysyłając opis swoich wymarzonych ferii na adres dzieci@polskieradio.pl. Do dzieła!

Audycja: Ferie z gwiazdami
Prowadził: Zbigniew Kozłowski
Data emisji: 18.01.2024
Godzina emisji: 18.35

Opis cyklu "Ferie z gwiazdami"
Ferie to czas, na który czeka każdy z nas! Jesteście ciekawi co wówczas porabiają Wasi idole? Jeśli tak, to wspaniale się składa, ponieważ postanowiliśmy ich o to zapytać. Co podczas tegorocznej przerwy zimowej planują młode gwiazdy? Czy są wśród nich miłośnicy sportów zimowych? Jak wyglądałyby ich wymarzone ferie? Na te i wiele innych pytań, związanych z zimowymi wakacjami, usłyszycie odpowiedzi w każdy czwartek o godzinie 15.35.

Polskie radio dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali!


Zobacz także
Czytaj także

"Odjazdowy ekspres zimowy" - Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2024 14:30
Na czas ferii zimowych 2024 Polskie Radio Dzieciom przygotowało specjalną audycję dla dzieci i ich rodziców prezentującą przegląd najciekawszych wydarzeń z różnych zakątków Polski. Zaglądamy do domów kultury, przyglądamy się ciekawym propozycjom aktywizującym dzieci w różnych sferach, rozwijania zainteresowań plastycznych, muzycznych i sportowych. Pierwsza audycja z cyklu "Odjazdowy ekspres zimowy" wystartowała we wtorek 16 stycznia. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Zabawa i edukacja w Muzeum Karykatury w Warszawie na ferie zimowe!

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2024 20:54
Jak połączyć rozrywkę, edukację i kreatywność dla swoich dzieci? Oto propozycja Muzeum Karykatury imienia Eryka Lipińskiego w Warszawie! To miejsce, które oferuje fascynujące spojrzenie na sztukę karykatury, a prowadzą do niego urokliwe uliczki Warszawskiej starówki. Na czas ferii zimowych Muzeum Karykatury przygotowało dla dzieci specjalne wydarzenia. Jakie?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Spektakle i warsztaty na ferie zimowe w Teatrze Lalka w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2024 14:04
Ferie to doskonały moment, aby zaplanować atrakcje, szczególnie dla tych, którzy spędzą ten okres w stolicy i jej okolicach. Spektakle, warsztaty i zwiedzanie Teatru Lalka zza kulis czekają na wszystkich zainteresowanych. Na miejscu, w Tatrze Lalka była reporterka Polskiego Radia Dzieciom Julka Rozbiecka, która porozmawiała z Anetą Jucejko-Pałęcką, aktorką Teatru Lalka o planach teatru na czas ferii zimowych 2024.
rozwiń zwiń