X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Paryż

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2020 22:31
Magda i Sergiusz, autorzy audycji Dziecko w Drodze, wybrali się z dziećmi do Paryża. Boleśnie przekonali się o tym, jak wędruje się po stolicy Francji z wózkiem, wjechali na Wieżę Eiffela, wdrapali na Montmartre i myszkowali po najsłynniejszych muzeach.
Audio
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: pixabay.com

I wreszcie odpoczynek w najpiękniejszym parku Paryża, w miejscu, w którym zadziorny Gaskończyk D’Artagnan z powieści Aleksandra Dumasa, stoczył swoją pierwszą potyczkę z gwardzistami kardynała Richelieu..

Audycję przygotowali Magda i Sergiusz Pinkwart.

Data emisji: 08.02.2020

Godzina emisji: 21:00

”Dziecko w drodze” w Polskim Radiu Dzieciom, w każdą sobotę o 21.00.

Zobacz także

Czytaj także

Z wizytą w Brukseli

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2020 22:31
Razem z 6-letnim Wilim i roczną Larą weszliśmy do Parlamentu Europejskiego, wybraliśmy się także się do Atomium – czyli słynnego budynku przypominającego model atomu. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Podróż do Antwerpii

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2020 22:31
Stolica Flandrii to miasto barokowego mistrza Piotra Rubensa i największy ośrodek handlu diamentami. Odkryjemy tajemnicze średniowieczne zaułki, zjedziemy 60 metrów pod ziemię stuletnimi schodami ruchomymi, zamówimy kilkanaście rodzajów frytek i zagramy w piłkę pod ratuszem!
rozwiń zwiń