X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Franek Lassota - polski kierowca kartingowy w Polskim Radiu Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2020 14:07
W dzisiejszym "Podwieczorku z Filipem i Leopoldem" gościliśmy wyjątkowego chłopca, Franka Lassotę, polskiego kierowcę kartingowego. Franek ma zaledwie 11 lat a już w ubiegłym roku reprezentował Polskę podczas Trofeo Delle Industrie.
Audio
  • Posłuchaj rozmowy z Frankiem Lassotą, polskim kierowcą kartingowym (Podwieczorek z Filipem i Leopoldem/Polskie Radio Dzieciom)_12.03.2020.
Franciszek Lassota
Franciszek LassotaFoto: Karolina Lassota

Franek Lassota jest członkiem włoskiego CRG Team, w którym swoją profesjonalną przygodę zaczynali Michael Schumacher, Max Verstappen, Lewis Hamilton, Robert Kubica i wiele innych czołowych nazwisk ze świata Formuły 1. O jego marzeniach, planach, treningach i pasji w załączonym zapisie audycji "Podwieczorek z Filipem i Leopoldem".

Franek Lassota - polski kierowca kartingowy Franek Lassota - polski kierowca kartingowy

Zapraszamy do słuchania i rozmów telefonicznych na antenie. Numer do studia Polskiego Radia Dzieciom 22 6452055.

Audycja "Podwieczorek z Filipem i Leopoldem" od poniedziałku do piątku na antenie Polskiego Radia Dzieciom od 18.00 do 19.00.

Polskie Radio Dzieciom, to całodobowa stacja radiowaCotygodniowo stacja emituje pond 130 premierowych audycji publicystycznych, muzycznych, rozrywkowych i audycji o tematyce kulturalnej. Od 7.00 prezentowane jest pasmo dla dzieci, a od 21.00 dla dorosłych, w którym znajdują się między innymi audycje poradnikowe z udziałem uznanych ekspertów.
Więcej aktywności Polskiego Radia Dzieciom znaleźć można na mediach społecznościowych. Zapraszamy!

jo

Zobacz więcej na temat: Podwieczorek z Filipem i Leopoldem
Zobacz także

Czytaj także

Wspinaczka wysokogórska

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2018 06:10
Droga od turystyki do wspinania jest daleka, ale na pewno jest to interesująca przygoda i wędrówka nią dostarcza bardzo dużo radości. Dziś poznamy jej najtrudniejsze elementy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Hokej na trawie sportem dla każdego

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2018 15:00
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lew i Królik kierowcami wyścigowymi

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2018 13:30
Lew i Królik postanowili przygotować się do wiosennych przejażdżek. Zastanawiali się czy są już dostatecznie duzi, aby samodzielnie przemierzać drogi na rowerze. Czy wybierając się na ścieżkę rowerową muszą koniecznie włożyć kask, a także czy powinni mieć kartę rowerową i odblaski.
rozwiń zwiń