X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Witajcie w Mongolii

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2020 19:11
Kontynuujemy podróż Koleją Transsyberyjską z Zofią Nowaczyk, podróżniczka, fotografką, którą skończyliśmy w Mongolii. I właśnie o tym kraju opowiadamy w dzisiejszym Podwieczorku.
Przejażdżka po bezkresnym stepie Mongolii
Przejażdżka po bezkresnym stepie MongoliiFoto: Zosia Nowaczyk

Gościem Filipa i Leopolda jest podróżniczka Zosia Nowaczyk, podróżniczka i fotografka, która wyruszyła w podróż z Warszawy do Ułan Bator.

Kolej Transsyberyjska przebiega przez 8 stref czasowych, a jej całkowita długość wynosi 9288,8 km.

Jest to najdłuższa linia kolejowa na świecie. Jej główny szlak prowadzi z Moskwy do Władywostoku przez: Niżny Nowogród, Omsk, Krasnojarsk i Irkuck.

Posłuchaj
58:23 Dzieci_AAC 2020_09_02-18-00-08.mp3 02.09.2020 (Polskie Radio Dzieciom / Podwieczorek z Filipem i Leopoldem) 

Audycja "Podwieczorek z Filipem i Leopoldem" od poniedziałku do piątku od 18.00 do 19.00.

Data emisji: 02.09.2020

Godz. emisji: 18.00

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!


Zobacz także

Czytaj także

Z wizytą na Islandii

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2020 19:11
Islandia bywa nazywana krainą ognia i lodu. Dlaczego? Filip i Leopold spróbują się tego dowiedzieć, oraz sprawdzą jakie jeszcze niespodzianki kryje ta niezwykła wyspa. Dowiemy się także dlaczego warto patrzeć w niebo podczas pogodnych sierpniowych nocy. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rowerowe wakacje

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2020 19:11
Rower to wspaniały wynalazek. Jedna z z jego zalet jest to, że znakomicie pomaga w.. zwiedzaniu. Poruszamy się nie za szybko, nie za wolno, dokładnie w sam raz, by zwiedzać na przykład.. parki narodowe. 
rozwiń zwiń