X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Prezenty dla babci i dziadka

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2021 10:00
Filip bardzo kocha swoją króliczą babcię Felę. Już rano zadzwonił do niej z życzeniami - życzył jej radości z wnuka. To chyba dobre życzenia, prawda? Ale oprócz życzeń przydałby się też jakiś prezent. I to wykonany samodzielnie, takie właśnie prezenty babcie zdają się lubić najbardziej.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: kaboompics/Pixabay

Filip i Leopold zaprosili do rozmowy Magdę Glapińską, która w Polskim Radiu Dzieciom prowadzi cyk "Warsztat Małego Artysty" - ona przecież na pewno wie, jaki prezent można wykonać własnoręcznie! 

Posłuchaj
53:38 Dzieci_AAC 2021_01_21-17-59-59.mp3 Robimy prezenty dla babci i dziadka

Może to będzie tajemniczy prezent nad którym można pracować całą rodziną? A może wielgaśny dyplom? W tej audycji inspirujemy niezdecydowanych.

Audycja "Podwieczorek z Filipem i Leopoldem" od poniedziałku do piątku od 18.00 do 19.00.
Prowadzi: Janusz Zadura
Gość: Magda Glapińska
Data emisji: 21.01.2021
Godz. emisji: 18.00.

Każdego tygodnia Polskie Radio Dzieciom emituje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam!

jo

Zobacz także

Czytaj także

W prastarej białowieskiej puszczy

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2021 12:00
W 1921 roku, okolice Białowieży nazwano "Rezerwatem". W roku 1932 ten "Rezerwat" został przekształcony w "Park Narodowy w Białowieży". A od 1947 do dziś, teren chroniony nosi nazwę "Białowieskiego Park Narodowy".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Poznajemy kontynenty: Azja

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2021 12:00
Podróżować na te chwilę nie powinniśmy, ale to nie przeszkodzi nam w poznawaniu innych kultur. Słuchając audycji "Podwieczorek z Filipem i Leopoldem" w której gośćmi byli autorzy bloga "RobiMy podróże na dwóch nogach i czterech kołach", Goha i Kamil, dowiemy się co warto zobaczyć w Azji, jakie państwo zrobiło na naszych gościach największe wrażenie, i o czym musimy wiedzieć jeśli kiedyś będziemy chcieli podróżować do Azji.
rozwiń zwiń