X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Spotkania w czasie pandemii. Rzeczywistość wirtualna

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2021 14:23
Pandemia covid wniosła zmiany do codziennego życia każdego z nas. Jak wyglądają nasze spotkania z rodziną i przyjaciółmi w obliczu obostrzeń? Sprawdziliśmy to w nowym badaniu.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay

Posłuchaj
63:24 2021_02_01 18_00_40_RadioDzieciom_Podwieczorek.mp3 Spotkania w czasie pandemii. Rzeczywistość wirtualna (Podwieczorek z Filipem i Leopoldem/PR Dzieciom)_1.02.2021.

 

Wiele osób z powodu covid przeniosło pracę i edukację do domu, a życie towarzyskie – do sieci. Wizyty u przyjaciół zamieniliśmy na kontakt za pośrednictwem telefonu czy Internetu. Ale, czy w czasie kiedy nie możemy się spotykać w większej grupie ludzi, łatwo jest zorganizować większe spotkanie online? Jak ułożyć program spotkania dla wielu osób, żeby wszyscy robili to samo w jednym czasie - co jest niezbędne w sytuacji organizowania wydarzeń masowych? Na te i wiele innych pytań odpowiedział w "Podwieczorku z Filipem i Leopoldem", wielki przyjaciel radiowego Magistra Sprężynki - Patryk Bartoszewski.

Audycja "Podwieczorek z Filipem i Leopoldem" od poniedziałku do piątku od 18.00 do 19.00.
Prowadzi: Janusz Zadura
Gość: Patryk Bartoszewski
Data emisji: 01.02.2021
Godz. emisji: 18.00.

Każdego tygodnia Polskie Radio Dzieciom emituje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam!

Zobacz także

Czytaj także

W odległych galaktykach świata fantazji

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2020 14:31
Filip i Leopold bardzo lubią wymyślać niestworzone historie. Ostatnio rozmawiając zapędzili się nawet, jak to określił Leopold - w rejony "trochę daleko w głąb swojej głowy". A królik dodał, że będzie to wyprawa galaktyczna do fantastycznych światów, takich jak Narnia i kraina Hogwartu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Królik próbuje zrozumieć czym jest filozofia

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2020 09:00
Dlaczego marchewki są drogie? Dlaczego ktoś zajmuje się sprzedażą tych marchewek? Dlaczego czas płynie? Dlaczego i dlaczego… Filip zadawał ostatnio same pytania: " a dlaczego to, a dlaczego tamto…" W ogóle nie mogli dojść z lwem do ładu! Leopold postanowił więc, że trzeba zrobić audycję na temat "dlaczego?" i innych życiowych pytań.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ćwicz z nami w Podwieczorku z Filipem i Leopoldem

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2020 19:00
Jeżeli przez dwa dni odpoczywaliśmy i jedliśmy to teraz trzeba się trochę poruszać, rozciągnąć i odciążyć nasze brzuchy. W audycji "Podwieczorek z Filipem i Leopoldem" w Polskim Radiu Dzieciom podpowiemy jakie ćwiczenia można robić samemu w domu
rozwiń zwiń