Polskie Radio Dzieciom

"Podwieczorek z Filipem i Leopoldem". Świąteczne filmy

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2022 19:35
W czasie świąt często wspólnie, w rodzinnym gronie, oglądamy nasze ulubione filmy, także te, których akcja dzieje się w czasie świąt Bożego Narodzenia..
Jakie filmy będziemy oglądać w te święta?
Jakie filmy będziemy oglądać w te święta?Foto: Shutterstock/Yuganov Konstantin

"Artur ratuje gwiazdkę", "Kevin sam w domu", "Klaus", "Express polarny", "Opowieść wigilijna".. jest mnóstwo filmów, które nawiązują do świąt Bożego Narodzenia. Czy macie swoje ulubione? 

Posłuchaj
58:45 [DAB]Dzieciom (PCM) 19 grudzień 2022 18_00_01_PDW.mp3 19.12.2022 (Polskie Radio Dzieciom / Podwieczorek z Filipem i Leopoldem)

Prowadzi: Janusz Zadura

Data emisji: 19.12.2022

Godz. emisji: 18.00.

Audycja "Podwieczorek z Filipem i Leopoldem" od poniedziałku do piątku od 18.00 do 19.00.

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 


Zobacz także
Czytaj także

"Podwieczorek z Filipem i Leopoldem". Gwiazda Betlejemska

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2022 19:35
Czym była Gwiazda Betlejemska, jaka była jej rola, komu i w jaki sposób pomogła i dlaczego jest jednym z symboli Świąt Bożego Narodzenia? W audycji rozmawiamy również o jej roślinnym odpowiedniku.
rozwiń zwiń