Polskie Radio Dzieciom

Franek Lassota - polski kierowca kartingowy w Polskim Radiu Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2020 14:07
W dzisiejszym "Podwieczorku z Filipem i Leopoldem" gościliśmy wyjątkowego chłopca, Franka Lassotę, polskiego kierowcę kartingowego. Franek ma zaledwie 11 lat a już w ubiegłym roku reprezentował Polskę podczas Trofeo Delle Industrie.
Audio
  • Posłuchaj rozmowy z Frankiem Lassotą, polskim kierowcą kartingowym (Podwieczorek z Filipem i Leopoldem/Polskie Radio Dzieciom)_12.03.2020.
Franciszek Lassota
Franciszek LassotaFoto: Karolina Lassota

Franek Lassota jest członkiem włoskiego CRG Team, w którym swoją profesjonalną przygodę zaczynali Michael Schumacher, Max Verstappen, Lewis Hamilton, Robert Kubica i wiele innych czołowych nazwisk ze świata Formuły 1. O jego marzeniach, planach, treningach i pasji w załączonym zapisie audycji "Podwieczorek z Filipem i Leopoldem".

Franek Lassota - polski kierowca kartingowy Franek Lassota - polski kierowca kartingowy

Zapraszamy do słuchania i rozmów telefonicznych na antenie. Numer do studia Polskiego Radia Dzieciom 22 6452055.

Audycja "Podwieczorek z Filipem i Leopoldem" od poniedziałku do piątku na antenie Polskiego Radia Dzieciom od 18.00 do 19.00.

Polskie Radio Dzieciom, to całodobowa stacja radiowaCotygodniowo stacja emituje pond 130 premierowych audycji publicystycznych, muzycznych, rozrywkowych i audycji o tematyce kulturalnej. Od 7.00 prezentowane jest pasmo dla dzieci, a od 21.00 dla dorosłych, w którym znajdują się między innymi audycje poradnikowe z udziałem uznanych ekspertów.
Więcej aktywności Polskiego Radia Dzieciom znaleźć można na mediach społecznościowych. Zapraszamy!

jo

Zobacz więcej na temat: Podwieczorek z Filipem i Leopoldem
Zobacz także
Czytaj także

Wspinaczka wysokogórska

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2018 06:10
Droga od turystyki do wspinania jest daleka, ale na pewno jest to interesująca przygoda i wędrówka nią dostarcza bardzo dużo radości. Dziś poznamy jej najtrudniejsze elementy.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Hokej na trawie sportem dla każdego

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2018 15:00
rozwiń zwiń
Czytaj także

Lew i Królik kierowcami wyścigowymi

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2018 13:30
Lew i Królik postanowili przygotować się do wiosennych przejażdżek. Zastanawiali się czy są już dostatecznie duzi, aby samodzielnie przemierzać drogi na rowerze. Czy wybierając się na ścieżkę rowerową muszą koniecznie włożyć kask, a także czy powinni mieć kartę rowerową i odblaski.
rozwiń zwiń