Polskie Radio Dzieciom

TOP Lista Przebojów Polskiego Radia Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2024 08:00
Trwają 9. Urodziny Polskiego Radia Dzieciom. Z tej okazji już po raz czwarty stacja zaprosiła na wyjątkowe wydanie Listy Przebojów! Od czterech lat, co czwartek rozgrywa się prawdziwa walka o miejsce na szczycie. Oczywiście szczycie Listy Przebojów. Za nami już ponad 250 notowań, tysiąc piosenek i jeszcze więcej głosów oddanych przez naszych wspaniałych słuchaczy, którzy głosując tworzą naszą Listę i decydują o tym, które piosenki zasługują na zwycięstwo. 
TOP Lista Przebojów Polskiego Radia Dzieciom. Zapraszamy w czwartek o 15.00
TOP Lista Przebojów Polskiego Radia Dzieciom. Zapraszamy w czwartek o 15.00!Foto: PR

Z okazji dziewiątych urodzin Polskie Radio Dzieciom zaprosiło na czwartą już TOP Listę Przebojów Polskiego Radia Dzieciom, czyli zestawienie piosenek, które przez ostatni rok najdłużej gościły na szczycie Listy Przebojów Polskiego Radia Dzieciom!

Lista TOP Przebojów to też wspomnienia najbardziej emocjonujących momentów, rozmowy z artystami i aż trzy godziny NAJLEPSZEJ muzyki!

TOP Lista Przebojów odbyła się 4 kwietnia od 15:00 do 18:00.

Polskie Radio Dzieciom zaprasza także na "Piegowaty koncert" pt. "Mały Książę i piegowata księżniczka. Opowieść słodka jak cukierniczka". Koncert z udziałem Orkiestry Polskiego Radia w Warszawie pod dyrekcją Michała Klauzy odbędzie się 6 kwietnia o godz. 12.00 w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego. Transmisja w Polskim Radiu Dzieciom. 
W wybranych audycjach stacji jest szansa zdobycia zaproszeń na to wydarzenie. Telefon do studia Polskiego Radia Dzieciom: 22 645 20 55.

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego  stacja emituje audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci.
Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki.
Stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali!

 

Zobacz także
Czytaj także

Niedźwiedzie polarne i ich zwyczaje

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2023 07:00
Biały niedźwiedź nazywany jest niedźwiedziem polarnym. To gatunek dużego ssaka z rodziny niedźwiedziowatych. Chociaż świetnie radzi sobie na lądzie, miś polarny postrzegany jest jako ssak morski, bo ma ścisłe związki z morzem. Niedźwiedź polarny w dużej mierze prowadzi morski tryb życia, a jego długie, zwężające się ciało nadaje mu opływowy kształt, który pomaga w pływaniu. W audycji "Poranek" w PRD poznamy ciekawostki o niedźwiedziu  - ile waży, jaki jest duży, gdzie mieszka, jak długo żyje i czym się żywi.
rozwiń zwiń
Czytaj także

3. TOP Lista Przebojów Polskiego Radia Dzieciom za nami!

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2023 15:45
Ponad 52 tysiące głosów w ciągu roku oddali słuchacze PR Dzieciom głosując na ulubione piosenki na Liście Przebojów. Za nami już 208 notowań. Najbliższe notowanie, odbywające się z okazji 8. urodzin stacji, było zestawieniem piosenek, które przez ostatni rok najdłużej gościły na szczycie Listy Przebojów Polskiego Radia Dzieciom!
rozwiń zwiń
Czytaj także

TOP Lista Przebojów Polskiego Radia Dzieciom w wakacyjnej odsłonie Gwiazdozbioru - część druga 

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2023 15:00
W ubiegłym tygodniu w audycji Gwiazdozbiór na antenie Polskiego Radia Dzieciom wsłuchiwaliśmy się w piosenki, które trafiły do tegorocznej TOP Listy Przebojów Polskiego Radia Dzieciom, czyli zestawienia najbardziej lubianych przez słuchaczy utworów, które zdobyły najwięcej głosów przez ostatni rok - licząc od kwietnia. W tej odsłonie Gwiazdozbioru kontynuujemy wędrówkę przez Wasze ulubione piosenki. 
rozwiń zwiń